Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdálkodási és menedzsment...

Gazdálkodási és menedzsment szakmai gyakorlat? (BGE)

Figyelt kérdés

Ki milyen pozíciót töltött be szakmai gyakorlatnál? Miket fogadnak el? Azt írják hogy amikben tudom hasznosítani az órák alatt szerzett tudást, de bővebben? :D

Tapasztalatokra lennék kíváncsi:)


Köszi



2021. okt. 3. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én pénzügyi gyakornok voltam, az egyik szaktársam pénzügyi adminisztrátor, 2 másik pedig logisztikus.
2021. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én HR gyakornok voltam, konkrétabban toborzás-kiválasztással foglalkoztam, tehát jelölteket kutattam fel Linkedin-en Profession.hu-n és a cég saját adatbázisában. Telefonon előszűrtem őket, és ha érdekelte őket az adott pozíció, akkor interjút szerveztem velük és adminoltam ezeket a folyamatokat és még más adminos feladataim is voltak :)
2021. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!