Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdálkodási és menedzsmenten...

Gazdálkodási és menedzsmenten végzett diplomások (esetleg más közgazdászok), ti hol végeztétek el a szakmai gyakorlatotokat?

Figyelt kérdés
Nemsoká el kell kezdenem a szakmai gyakorlatomat, de kisvárosbam élek, és a vírus helyzet miatt inkább csak elbocsátják az embereket, ha meg meghallják hogy gyakorlat, akkor pedig "nincs kapacitásuk", mert rögtön megijednek, hogy fizetni kell. Ötleteket szeretnék gyűjteni, merre lehetne még jelentkezni, milyen intézményekben fogadják a gazd.men tanulókat. Előre is köszi!

2021. ápr. 25. 17:53
 1/3 A kérdező kommentje:
*kisvárosban, bocsi
2021. ápr. 25. 17:56
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem találtam gyakhelyet így a számvitel tanárom segített, neki voltak ismeeősei. Esetleg kérdezd meg a fősuliban, hogy tudnak e segíteni.
2021. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Bankokba keresnek sokat szerintem. (Én OTP-nél voltam)
2021. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!