Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most ,hogy bevezették a...

Most ,hogy bevezették a maszkot egyetemen, mit gondoltok meddig lesz jelenléti oktatás ?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

?

Nekunk mar szeptember ota kotelezo a maszk, es velemenyem szerint nem lesz online oktatas mar, nagy az oltottsag aranya

2021. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Bevezették a maszkot?
2021. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekünk most vezették be, és rengetegen nem is járnak be mert betegek..
2021. okt. 4. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Nekünk eddig se és most se kötelező.
2021. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
nekünk is holnaptól kötelező lesz :( mondjuk nálunk sokan voltak betegek, de ahogy hallottam, csak megfázás volt...nagyon remélem, hogy nem lesz online oktatás, de mi lennénk az elsők, akik bezárnak, szóval nem tudom
2021. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

szte-n most vezették be, igen

szerintem simán lehet online oktatás nem sokára

2021. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
BME-n ilyen hülyeség nincs szerencsére. Persze órán kelljen a kamu maszk. Aztán kimegyunk, meg koli, este buli ugyanazokkal az emberekkel nagyrészt és ott meg úgy is levesszük. Renegetg értelme lenne tényleg
2021. okt. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk most vezették be koliban is.
2021. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk nem kell maszk(mate)
2021. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!