Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az lenne a kerdésem hogy az...

Az lenne a kerdésem hogy az eladó csopirtban tényleg nagyon fontos a matematika es sok matekot fogunk tanulni?

Figyelt kérdés
Mert jelenleg pincér csoportba vagyok de azon gondolkozom hogy átmegyek eladónak de félek hogy ott nagyon fontos a matematika es hat matekboo vagyok a leg gyengébb...

2021. okt. 11. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen az az eladó csoport, de gyanítom, hogy ha a négy alapművelet megy, akkor jó vagy.
2021. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...Egy eladónak lényegben semmi matek nem kell ahogy az előbbi írta a négy alapművelet de az sem feltétlenül.
2021. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha asztalosnak tanulnál az gáz lenne rossz matekkal de így mindegy.
2021. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2021. okt. 12. 05:12
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
100%
A kettő ugyanazt a matekot tanulja (ha szakközepes vagy), a szakmai számítások kicsit mások. És nagyon nem elég a négy alapművelet. Ahogy a hétköznapokban sem. Szóval húzz bele.
2021. okt. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne elég a hétköznapokban a négy alapművelet? Egy átlagembernek? A mindennapokban csak ezeket használom: szorzás osztás összeadás kivonás
2022. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tom Benko ***** válasza:

6: Plusz arányosságok, hatványozás, százalékszámítás csak algebrából.

Valamint a matematika által szolgáltatott tudáselemek, gondolkodási módszerek.

2022. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen a százalékszámítás alap. De az benne van a 4 alapműveletben. Én értékelem a matekot, de valljuk be, az átlagember nagyon alap matekot használ mindennapi élete során. Hacsak nem kémikus, fizikus, matematikus, vegyész, mérnök, informatikus, vagy valami kutató, hidrogeológus, meteorológus. Mégis belénksulykolják a gimiben, hogy ha nem vagy jó belőle, mehetsz a mekibe
2022. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
Nos, a mekiben is sokkal többmatekot használsz, mint gondolnád. A matematika több, mint számolgatás, esetleg rajzolgatás.
2022. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!