Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » "Romániában" online oktatásra...

"Romániában" online oktatásra tértek át elvileg, itt is ez lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 20:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem, Orbán megmondta, hogy főszabály szerint 6. osztálytól (Vagy 8.tól, a franc emlékszik rá) TILOS digitális tanrendre váltani, meg lett tiltva nekünk egyszerűen, mivel nekünk van lehetőségünk oltást kapni. Ja és aki nem akar oltatni vagy a szülei nem engedik az dögöljön meg? Fasza hozzáállás:D


Szóval max ezen osztályok alatt lesz digitális oktatás általánosban. Gimnáziumban nem lehet. Egyetemen pedig az egyetemek döntenek egyénileg.

2021. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megint értelmes döntés:D

Ha betegségem van tegyük fel, akkor megint otthon lehet maradni mint májusban? Vagy micsoda?:o

2021. okt. 11. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Romániában az emberek 30 százaléka van beoltva, mivel tudatlan a nép. Az én osztályomban már találtak koronást, így mindenki 2 hétre onlineba került. Itt úgy van a törvény, ha be vagy oltva, akkor mehetsz a 2 hét alatt is iskolába. Én be vagyok oltva, de otthon vagyok, mivel az osztályomban 5-en vagyunk beoltva a 26-ból, így nincs értelme menni. Máskülönben a tánárok 70 százaléka oltástagadó, így kicsit félek, nehogy valamelyik feleltessen, hogy miattam kell ő bemenjen az osztályba. Ha ez számít, Sepsiszentgyörgyi vagyok, egy erdélyi 60 ezres kisváros.
2021. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 ha valaki úgy dönt, hogy nem akarja beoltatni magát, akkor utána ne is vonja felelősségre a kormányt. Akinek betegségből kifolyólag nem opció az oltás, azt megértem, ha fél, de a többiekért ne a kormány legyen a felelős. Ha valaki ételt kínál, és te visszautasítod, majd éhenhalsz, akkor az a hülye, aki segíteni akart?
2021. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
#4 És ha a szülő nem engedi neki akkor mit csináljon hm? :) Na hallgatom, mert rengeteg oltásellenes gyökér van akiknek a Facebook posztok szolgálnak érvelési alapul....
2021. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
#5 akkor ne a kormány legyen a fasz, hogy kijelenti, hogy nem lesz digitális oktatás. Ha a szülő nem engedi, hogy beoltasd magad, akkor őt hibáztasd
2021. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Én be vagyok oltva remélem tudod:D "hogy beoltasd magad, akkor őt hibáztasd"


Viszont, de a kormány lesz a fasz, ez ilyen. Jövőre választás, ez a legjobb politikai lépés számukra.

2021. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!