Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha Romániában dolgozom, hol...

Ha Romániában dolgozom, hol nézhetem meg a munkakönyvem? Online meg lehet nézni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 23. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha magyar állampolgár vagy, akkor az Ügysegéden keresztül meg tudod nézni szerintem.
2018. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előző vagyok, ezt találtam:

Születési, házassági és bejegyzett élettársi anyakönyvi kivonat kiállítása iránti kérelem előterjesztése elektronikus úton

Szolgáltatás leírása

A magyar anyakönyvi nyilvántartásba bejegyzett születési, házassági vagy bejegyzett élettársi eseményről születési/házassági/ bejegyzett élettársi anyakönyvi kivonat kiállítására vonatkozó kérelmet nyújthat be. Az anyakönyvi kivonat kiállítása illetékmentes.


Az anyakönyvi kivonat kiállítása iránti kérelem előterjesztése érdekében ki kell töltenie az elektronikus űrlapot, amelynek során meg kell jelölnie az anyakönyvi kivonat kiállításának okát (jogalapot). Az űrlap kitöltését követően a kérelmet benyújthatja, az eljárás megindul.


A szolgáltatást a Központi Azonosítási Ügynök (röviden KAÜ) szolgáltatáson keresztül veheti igénybe, tehát


vagy Ügyfélkapu-regisztrációval,

vagy Telefonos Azonosítási szolgáltatásra vonatkozó regisztrációval,

vagy eSzemélyi okmánnyal

szükséges rendelkeznie.


Ügyfélkapu-regisztrációt igényelhet személyesen bármely okmányirodai- és kormányablak ügyfélszolgálaton, illetve elektronikus úton – amennyiben Ön rendelkezik – a 2016. január 1-jét követően kiállított új személyazonosító igazolvánnyal az ugyfelkapu.gov.hu webes felületen.


Telefonos Azonosítási szolgáltatásra vonatkozó regisztrációt igényelhet személyesen bármely okmányirodai- és kormányablak ügyfélszolgálaton.


A szolgáltatással kapcsolatos kérdéseivel forduljon bizalommal a 1818-as hívószámon elérhető Kormányzati Ügyfélvonalhoz.

2018. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! ment a zold kez
2018. szept. 25. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!