Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kezdenek el fűteni az...

Mikor kezdenek el fűteni az egyetemen? ELTE Lágymányosi tömb

Figyelt kérdés
Máshol sincs fűtès? Igazából a Lágymányosi tömb Dèli èpületben vagyok csak, de ott napközben kint az utcán melegebb van, mint a nagyelőadókban. Máshol is így van? Szinte mindenki kabátban meg takaróban ül, múltkor már 2 pulcsi ès kabát is volt rajtam, de a lábam csizmában így is megfagyott, alig tudok jegyzetelni, mert a kezem is. (Igaz, nekem nem túl jó a vèrkeringèsem a vègtagjaimban) Lesz egyáltalán fűtès, èrdemes ezt jelezni bárkinek? Akinek esetleg van ezzel tapasztalata segítsen lègyszi.

2021. okt. 12. 13:17
 1/7 anonim válasza:
18%
Ezt nem a gyakorikérdések felhasználói fogják tudni neked megmondani. Egyetemistaként azért remélem, ez világos volt a kérdés feltevése előtt is.
2021. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Mivel Pesten a fűtési szezon október 15-től kezdődik, gondolom az egyetemen is.


1#Miért ne tudná más megmondani neki, hogy "nálunk van fűtés" / "nálunk nincs fűtés"

2021. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szept. 15-től van fűtèsi szezon, direkt rákerestem. Amúgy meg, hátha van itt felsőbbèves, aki már tapasztalt az ilyenekben. Ha meg minden egyetemen ez megy, akkor gondolom fölösleges bármit kezdeni az üggyel. Ès mièrt ne tudná megválaszolni senki? Ha tènyleg nem, akkor így jártam, az èn bajom. Ha nem tudsz èrdemi választ adni, inkább ne írj semmit.
2021. okt. 12. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3# itt egy random cikk: [link]
2021. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3 nap 12 fok alatti átlag hőmérséklet után kellene szeptember 15-től fűteni. Ez elvileg meg is volt. Előfordulhat, hogy valamilyen karbantartás, vagy biztonsági ellenőrzés szükséges, azért nincs fűtés. Nálunk legalábbis ez az ok Dél Dunántúlon. Mi is fázunk. A meleg pulcsi is kevés nekem, hosszú prémes pufikabátban vagyok én is egész nap. Gondolom Te sem bőr vagy farmerdzsekiben.
2021. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de egyik oktatónk 2 percig panaszolta mennyire fázik, majd felvette a kabátot a nyavalyás terembe amit hideg levegővel hűtenek.
2021. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan 15-én indul a fűtésszezon, de mivel előbb lehűlt az idő, már sok helyen ~6. óta van.
2021. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!