Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Októberi írásbeli érettségre...

Októberi írásbeli érettségre (nem középiskolásként) milyen ruhát szokták felvenni?

Figyelt kérdés

Nem kosztünben gondolkodom, hanem valami sokkal lazábban. Csak elbizonytalanodtam mert annó érettségin egyenruha kosztümben voltunk és nem akarok negatívan kilógni a sorból. Magassarkú, blézert sem akarok felvenni, mert 3 órás írásbelin nekem most a kényelem az első.


Az első ötletem fekete farmer volt, de nincs ehhez illő lapos cipőm. És az ehhez illő blúzaim sem fogtak meg.

Második gondolatom a kék farmer , fehér blúz, de ez meg lehet hogy nagyon meredek egy érettségire.


Tulajdonképpen a cipő gondom a legnagyobb. A legszimpibb cipôm nem való oda. Barna tornacipő.teve szín


2021. okt. 14. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondanék, hogy írásbeli vizsgára már régóta nem elvárt kiköltözni. Az utcai viseletnél egy fokkal elegánsabb már bőven elég lesz, ne aggódd túl szerintem!
2021. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!