Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mernoki kepzesnek melyik...

Mernoki kepzesnek melyik fajtaja az ami konnyebb?(lanynak) minden munkahoz mernoki vegzettseg az alap ahol elek es celiranyosan azt tanulnam.

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Formatervezesi talan.
2021. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül ebből indulnék ki. Mivel egyébként közhidelemmel ellentétben nem minden mérnök irányzat fizet ám olyan jól ahogy azt az àtlag elképzeli. Van pár kevésbé jó iparág is, pláne ha mèg könnyű is elvègezni. Mondjuk reálos èrzèkkel meg tanulással, mégtàmogatva egy kis magán zh felkészìtèssel azért elvègezhető bármelyik szak. De ha egy minimális èrdeklődèsed sincs a szakma felè akkor azért nyüglődès lesz benne dolgozni.
2021. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel amúgy, hogy lány vagy? Szerintem senkit.


Az a legkönnyebb, ami érdekel. Én felkötöttem volna magam például egy élelmiszermérnökin vagy egy építészmérnökin. A mérnökinfóra állt rá az agyam, értelemszerűen az ment a legkönnyebben (nem volt könnyű, de könnyebben tanultam azt a témát). Nincs pinája a szakmámnak. Nekem van, de jobb esetben nem azzal vesznek fel dolgozni.

2021. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
honnan tudod hogy elelmiszerm nem ment volna tenyleg nem ertem.csak a minta tanterv alapjan vagy honnan?
2021. okt. 14. 20:54
 5/6 A kérdező kommentje:
2.nem a jol fiztetes erdekel hanem h sok allasnal az alap h mernoki diploma ezt szeretnem kipipalni
2021. okt. 14. 20:55
 6/6 A kérdező kommentje:
a minimalis erdeklodesnel majd motival hogy mast nem tudnek csinalni
2021. okt. 14. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!