Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol kell kérelmezni a passzív...

Hol kell kérelmezni a passzív félévet???

Figyelt kérdés

rohadtul, nem találom...oké hogy leírásban látom hogy 14.ig lehet kérni (nagyszerű...csak nem tudom hol)

annyira örülök neki hogy egyértelműen meg lehet találni.......

15.én néztem utána ....plusz öröm hogy tegnapi napig lehetett kérelmezni... csak hol? neptunon belül? hol?



2021. okt. 16. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ott, ahol aktívra tetted a féléved.
2021. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Utólagos passziválásra a kérvények között van konkrétan erre egy kérvény. De ha már lejárt a határidő, nem fogod megtalálni, mert az ilyen speciális kérvényeket csak a határidőig lehet látni.

Ha ekkora a baj, megpróbálhatod esetleg a dékáni méltányossági kérelmet, viszont ebből a képzésed alatt csak egyet lehet ellőni, így jól gondold meg!

2021. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

írj a tanulmányi felelősödnek.

mikor tanuljátok már meg, h. minden egyetemi dologgal kapcsolatban felnőtt egyetemi polgárként a saját egyetemetek tanulmányi hivatalát kell keresni, nem a gyakorin kell várni a választ.

2021. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
fura, ha ott lehetett volna átállítani passzívra...mert 14. előtt is nézegettem hol lehet és egyértelműen ott néztem..nem lehetett
2021. okt. 16. 17:04
 5/11 A kérdező kommentje:

semmilyen telfonszámot nem találok... egyet találtam kapcsoltak a TO-ra nem vették fel...

mivel még nem jelentem meg órákon stb.. így nincs kedvem fizetni...

2021. okt. 16. 17:06
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Hát kopogj be a tanulmányi osztályra. Most komolyan egyetemistaként ennyire életképtelen vagy?
2021. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem tudom ki vagy az írásod mögött....de honnan tudod mi lehet háttérben?

te meg képtelen vagy felfogni hogy olyanok válaszoljanak itt akik szívesen is teszik azt nem pedig leszólják a kérdezőt...

az ilyen okos válaszok mögött vajon milyen életképesség van?

2021. okt. 16. 17:11
 8/11 anonim ***** válasza:
98%
A tanulmányi osztálynak is hétvége van. Írj nekik e-mailt, majd válaszolnak.
2021. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Most már mindegy. Péntekig volt lehetőséged, valószínűleg eltűnt már a kérvény
2021. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
pénteken hívtam fel őket ...
2021. okt. 16. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!