Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen most is passzivra...

Egyetemen most is passzivra tudom állítatni magamat?

Figyelt kérdés
októberben is lehetőségem paszívra rakatni magaamt vagy az mindig félév elején lehet módosítani?

2021. okt. 5. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet már csak rendkívüli kérvénnyel. Amit vagy elfogadnak vagy nem.
2021. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tantárgyakat sem vettem fel meg ilyenek azt sem tudom mi ennek a menete. nem is voltam bent sem, hiszen másik városban vagyok munka miatt.. gondoltam menni fog a lejárkálás hónaponta 2-3x de anyagilag sem a legjobb meg időbeosztásomra tekintve sem előnyös ez. sajnos. ehez milyen kérvényt állítatsak ki?

Olyat is olvastam hogy autamitikus passzívba álítás is létezik, ha tantárgy felvét nem következett be. vagy hogyan működik ez az egyetemi rendszer?

2021. okt. 5. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik egyetem. Pl bmen, oen még október közepéig tudsz passziválni különösebb indok nélkül, ingyen
2021. okt. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de jó ha ezért is fizetni kell, nevetséges .. :)
2021. okt. 6. 09:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Üdv az egyetemek világában.Azzal, hogy az egyetemre be kell járni, nem voltál tisztában? Mégha online is lett volna, ott is vannak/voltak kötelező jelenlétek.
2021. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vettél fel egy tárgyat se akkor szerintem passzívon vagy nézd meg a neptunban vagy a kar honlapján hogy ilyenkor mi a helyzet.
2021. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Üdv! :D

másik városban vagyok, korábban úgy gondoltam jó lesz ha mindig lemegyek egyetemzni. eddig nem történt meg. viszont esélyes lehet hogy menni fog.

de ez nem egyetemi világ hogy a legapróbb dologért is fizetni kell, hanem ez a való világ/fizikai világ.:))

2021. okt. 6. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!