Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Működhet ez a fajta "csalás"...

Működhet ez a fajta "csalás" dolgozatoknál?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon érdekes, hogy az internet tele van különféle csalási, puskázási ötletek százaival, miközben a legegyszerűbb dologra aligha gondolt bárki is.

Egyetlen hátránya, hogy egy tanárnál csak egyszer játszható el.


Na tehát az ötletem: a lényeg, hogy írom az adott dogát, és rájövök, hogy alig tudok valamit. De ahelyett, hogy kockázatos puskázási ötletekkel rukkolnék elő, kivárom a doga végét. Mivel hátsó padban ülök, az idő lejártával megkér engem a tanár (meg még a többi hatulülőt), hogy szedjem össze a dogákat. Amikor megvan már a legtöbb, szándékosan hátramegyek és kérdezgetem, hogy kinél van még doga, ki az aki még dolgozik, adjátok már be, stb... és mikor hátul vagyok, a saját dogámat egyszerűen, egy határozott mozdulattal bevágom a zsebembe. Senki nem veszi észre, mivel a padok mögött vagyok, a tanár pedig elöl van, és a többi, már beszedetett doga rendezgetésével foglalkozik.

Szóval nem adom be a dogámat, hiába lenne egyes. Majd pedig amikor jön a következő órán, hogy kiossza őket, megkérdezem, hogy ez enyém hányas lett. Ő mondani fogja, hogy az én dogám nincs meg. De persze én állítom, hogy beadtam. Ezzel nem nagyon tud mit kezdeni, és azt fogja hinni, hogy ő hagyta el.

Így a legrosszabb esetben is újra kell írnom a dogát, de akkor is már tudom a kérdéseket körül-belül, így nem fog semmi felkészületlenül érni.

Persze ezt csak egyszer lehet eljátszani, de akkor az nagyon beválik.


De vajon erre miért nem gondolt még senki, miközben ezen az oldalon is naponta több csalási módszer kérdés van?🤔

(Amúgy ne higyjétek, hogy ilyen hülyeségeket akarok csinálni, inkább csak megfordult a fejemben, hogy hogyan lehetne ezt kivitelezni😀)



2021. okt. 21. 19:57
1 2
 1/12 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

"De vajon erre miért nem gondolt még senki"


Szerintem minden osztályban eljátszotta már valaki.


Nálunk is volt.. csak éppen arra nem számított, hogy a tanár megszámolja mielőtt hazaviszi (nyilván nem először próbálkoztak nála).

Aztán amikor felolvasta a jegyeket, egy kis hatásszünetet tartva mondta, hogy "és XY-é 1-es, mivel nem adta be". :D

2021. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig a tanár szedi be a dolgozatokat és sohasem a hátul ülők. :)
2021. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Aha. Szóval amint az 1es írta, az lehet csak a buktató, hogy a tanár megszámolja a dogákat a beadás után.
2021. okt. 21. 20:08
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
De ari kis naiv gondolat :3 Majd rájössz, hogy instant 1-es XD
2021. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért is? Én beadtam... bizonyítsa, hogy nem😂
2021. okt. 21. 20:28
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Engem nem nagyon érdekelt, hogy azt mondta, beadta. A többi 26 doga ott volt, nyilván nem hagytam volna el azt az egyet. Beírtam az egyest.

Nem nagyon reklamált, mert hát tudta, hogy vaj van a füle mögött.

2021. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge próbálkozás, ezt nincs olyan tanár, aki beveszi. Nálam akkor adja le az asztalomra mindenki, amikor kimegy.
2021. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
oohh francba... pedig milyen jó ötletnek tűnt. De vajon mi történne akkor, ha a diák valóban beadta volna? És a tanár azt hinné, hogy csak ezt a trükköt akarja eljátszani?
2021. okt. 21. 21:03
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha ezt eljátszaná a diákom akkor a dolgozatkiosztásánál lefeleltetném a táblánál a simlis gyereket. Szóban aztán bármit kérdezhetek és simán tudok egyest adni.
2021. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a módszer kockázatosabb, mint egy normál módszer. Mi van, ha feleltet? Ha minden szál szakad, akkor megpróbálnám, de inkább írnék puskát.
2021. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!