Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem akarják még bezárni az...

Nem akarják még bezárni az iskolákat? 2361 fertőzött volt ma és 20 beteg halt meg! Tavaj nem voltak ennyien és meg is bezártak!

Figyelt kérdés
Vajon megvárják a mostani hetet és jövőhéten bejelentik?

2021. okt. 21. 23:50
A kérdező szavazást indított:
Szerintem Lesznek Lezárások
Nem nagyon hiszem hogy lesznek
74 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
49%

Melyik része nem érthető annak, hogy tavaLY ilyenkor még nem volt védőoltás, de most már van?

A sok beteg/halott szinte mind az oltatlanok közül került ki az utóbbi időben, így sajnos azt kell mondani, hogy ők magukra vessenek.

Jelenleg kb. 5-6 millió ember van beoltva, ami a lakosságnak kb. a fele-kétharmada, ez azért még kevés a boldogsághoz. De majd ha az oltottak között is felfutnak a számok, akkor lesz csak igazán probléma, akkor még az isten fszát is be fogják zárni.

2021. okt. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
69%
Tavaly. Szeretnél karantént? Hogy leálljon az ország működése ISMÉT? Meg valszeg tűpontosak az adatok is, minden más, amit a kormány leközöl (nem politizálni akarok, csak evidens pár dolog). És igen, vannak oltások, nem hullanak az emberek, mint a legyek, és ha igen akkor egyéb komplikációk miatt, nem minden a covid számlájára írható. Sima influenzában is rengetegen halnak évente, csak az már annyira triviális lett, hogy elnéznek felette. Na sztem a covid is kezdd azzá válni. Ha az állam úgy akarja, úgy is lezár, ha nem akarja akkor nem. Nem lesz ebben se logika sem ész érvek csak fogadd el. Most nincs lezárás, örülj neki.
2021. okt. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
15%

"...adatok is,mint minden más.."

kezd azzá válni*

Bocsi, este volt már ehhez XD

2021. okt. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
61%

Önkéntesen bárki maradhat otthon. Tessék! Felnőttként vagy kezelve. Döntened kell, és vállalnod a döntésed következményeit.

Én oltattam, a munkám miatt sem volt kérdéses. Ne is legyen lezárás!

Önszorgalomból lehet maszkot viselni, otthon maradni, oltatni, kilőni magad az űrbe akár. Most van igazán liberális világ! Azt teszel, amit csak akarsz! Jahhogy a tetteid következményét nem kenheted másra? Ez hozzá tartozik, barátom...

Free Will(y)!

2021. okt. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az Origo mai cikkében ami köztudottan Fideszes lap ez mondta az újság író

“Az egyre gyorsabban emelkedő járványgörbe miatt egyre több szakértő fogalmazta meg azon véleményét az elmúlt hetekben, miszerint a vakcinára épített védekezési stratégia önmagában már nem lesz elegendő.”

Szerintem itt lesznek lezárások a jövőhéten

2021. okt. 22. 00:41
 6/34 anonim ***** válasza:
49%
Lesznek lezárások - az oltatlanok részére. Ez a verzió lefedi az orvosi és gazdasági érdekeket is.
2021. okt. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

#6

Igazad van, de szerinted a magyar oktatás kibírná hogy például csak az oltatlanoknak biztosítsanak online oktatást még ha az csak 1-2 gyerek is? Szerintem nem!

Ha lesz lezárás akkor mindenkit!

Majd az oltatlanokra fogják!

Egyébként Oroszország Is teljes zárra készül!

2021. okt. 22. 00:49
 8/34 anonim ***** válasza:
44%

Persze, hogy az oltatlanokra fogják, hiszen az ő hibájuk.

Ha mindenki beadatná az oltást, akinek lehetne, azzal megvédenék azokat is, akik nem adathatják be.

De az elhatarozasbol nem oltakozok inkább a halálba küldenék őket.


Iskola bezárás nem lesz szerintem, max egy-egy osztaly, par hetre.

2021. okt. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%
Te figyi! Ha mindent elhiszel, amit mondanak neked... Utald el nekem a fizetésed, különben elvisz a szegedi picsaember!
2021. okt. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
78%
A hétszentségit,én sem szerettem iskolába járni ,de ez az állandó picsogás már szánalmas!
2021. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!