Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor akarják bezárni az...

Mikor akarják bezárni az iskolákat?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabb a vírushelyzet az országba, és a környező országokba már bezartak az iskolák, mikor akarja meghozni ezt a döntést a kormány?

2020. nov. 3. 20:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Az alsó tagozatot szerintem nem fogják bezárni, de 7. Osztálytól már van annyi felelősség a diákokban hogy egyedül ellegyenek otthon
2020. nov. 3. 20:24
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Igen, a felelősségteljes diákok azért kérdezik meg minden nap 25-ször, mikor lesz már online oktatás, mert ugyanúgy tanulnak otthon, mint a suliban. Nem baj, ha lógni akarsz, csak ne nézz hülyének minket. Amúgy meg láthatod, hogy nem akarják bevezetni. Ha 10 percenként megkérdezed, akkor sem. Ha mégis, majd értesíteni fognak.
2020. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Azt megértem hogy alsóba nem zárnák be de pl. előírhatnák 6. osztály alatt is a kötelező maszkviselést mert sok helyen olvasom hogy csak az felett kötelező az osztályokban és úgy sok értelme nincs ha az alsósak kb. 100% hogy hazaviszik maszk viselés nélkül a vírust.

Mondjuk szerintem max. középiskolákban lesznek távoktatások inkább mert az általános iskolásokkal úgy vannak hogy biztosan nem tudnak elleni otthon egyedül.

2020. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn 11 órakor.
2020. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem, nem felelősség van a diákokban, hanem ingyen szünetet szeretnének, ennyi.
2020. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!