Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jaschik Álmos Művészeti...

Jaschik Álmos Művészeti Szakgimnázium és Technikumban milyen szakok vannak? Illetve véleményt tudtok írni a suliról?

Figyelt kérdés

#szak #iskola #jaschikalmos
2021. okt. 23. 08:58
 1/4 anonim válasza:
81%
Szia! Én azt hallottam,hogy a tanítás/ képzés nagyon rossz, a diákok is negatívak. Szerintem nem érdemes jelölni.
2021. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
79%

Az iskola szépen lassan rohad el. Egy pár hete a harmadik emeleten be szakadt a mennyezet(azóta sem lehet ott közlekedni) múltkor a tesi terem ázott be. Szinte minden teremben penészedik a fal és sárgás foltok vannak a plafonon. Az alagsor is undorító. Múltkor csótányhoz hasonló dolgot is láttam. Az első héten nagyon durván éreztem á rohadás szagot de már meg szoktam.

A mosdó olyan szinten undorító hogy a hányinger kerülget. A WC-t sem lehet normálisan le húzni és tele vannak firkálva az ajtók. Wc papír is évente 1x van.

A Jobbik angolos csoportnak 2 hónapig nem volt angol tanárja de a rosszabiknak még most sincs! Mert állandóan hiányzik.

(es igen DEKORATŐR szakon csak 1 nyelvet lehet választani mert az Technikumi rész de legalább van 8k ösztön díj)

A tesi óra katasztrofális ez csak arra a kedves K***s tanár úrra igaz aki végig üvöltözi az egész órát, mindenkin gúnyolódik és 1,9 az osztály átlag. Mindenki bukásra áll TESIBŐL.

A fizika órák is nevetségesek kedves T**x**r tanárúrnak köszönhetően.

Ha be mész akkor minimum minden nap van 2-3 lyukas órád de persze akkor is bent kell ülni. Aki tanulni szeretne az ne ide jöjjön, mert ez a hely le építi az agysejteidet.

Azt is hozzá tenném hogy a suli fele lmbtq tag. De legalább a diákok össze tartóak és kedvesek.

2021. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hozzá kell rakjam hogy, az diákok kevesebbel mint az eddigi helyemen ahova jártam

És más jobb a légkör az emberek között

2022. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az előző válaszoló teljesen lehordta az iskolát, hozzáteszem nagyon nagy túlzásokba is esett.

Az, hogy az iskola par helyen beázott nem az iskola hibája, nem kapnak elég pénzt. Ha csótácsok lennének a suliban, már hazavitted volna, vagy más… A mosdó nem éppen tiszta mint ahogyan más iskolákban sem. Ez ilyen… Ez sem az iskola hibája, hanem a diákoké, akik nem tudnak normálisan viselkedni. Az ajtók tele vannak firkálva igen, mint minden más iskolában. Nagyon ritka, hogy nincsen WC papír, elég gyakran töltik ahogy észrevettem. Azt is hozzáteszem ehhez is, hogy más iskolákban sem tudnak szünetenként járni minden mosdóba, hogy wc papírt tegyenek… Igen van egy angol tanár aki nem jár be stb… Tanárhiány van, máshol más tanárokból van hiány… Igen egy nyelvet lehet választani, ha utánanézel hova mész akkor megtudod, hány nyelvet lehet… A tesi órák kibírhatóak, attól függ milyen tanárt kapsz, vannak régivágásu tanárok és vannak fiatalok… Mint minden másik iskolában. Igen a tanár úrnak nagyok az elvárásai, de azért túlzásokba ne essünk… A másik tanár úr akit megemlítettél, tud kedves lenni csak nagyok az elvárásai tanulmányi szinten… Igen az elején szokatlan, hiszen ő is egy idősebb tanár, ezáltal egyértelműen meg kell szokni a stílusát… Az utolsó részére csak annyit tudok mondani, hogy akkor panaszkodhatnál ha így ezen a “tanítási szinten” kitünő tanuló lennél, de nem szóval nincs is miről beszélni… Akik panaszkodnak az iskoláról tegyenek érte, hogy ne ide járjanak. És legalább a figyelemhiányuk miatt ne hordják le az iskolát.

2022. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!