Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesznek tavalyhoz...

Szerintetek lesznek tavalyhoz hasonló intézkedések?

Figyelt kérdés

A hétvégén csaknem elérte a 7 ezer fertőzöttet, tavaj is kb ennyi volt amikor lezártak.

A választások nem lehet indok mivel a többi országba sem oldottak fel csak azért mert új elnököt választottak!



2021. okt. 25. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Lesz
Nem Lesz
62 szavazat
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
elnézést tavaly *
2021. okt. 25. 20:42
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Az idei 3 nap alatt 7ezer, a tavalyi meg egy nap alatt, csak a pontosság végett. Szóval ez alapján még van pár hetünk.
2021. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Azzal beismernék, hogy az oltás lóf*szt nem véd, hiszen ezt reklámozzák hónapok óta, hogy "vakcina alapú védekezés van". Ha mégis nekiállnak szülőt játszani, akkor gondolom a védettséggel nem rendelkezőkre fog vonatkozni (főleg így, hogy Brüsszelben megugrott az oltást kérők száma az éttermi korlátozások miatt).
2021. okt. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon remélem,hogy lesz fárasztó napi egy órát utazni az egyetemig
2021. okt. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
57%

Az oltás (vakcina típustól fuggoen) x %-ban véd a súlyosabb lefolyas ellen. Sok a fertőzött. (Vakcina mellett is lehetsz fertőzött)

Nem tudom hol "ismerték be" hogy nem véd. Én mindenhol mást hallok. Csak sok f@stos mondja hogy nem véd, mert reszket beadatni. Véd az, csak nem mindenki egyforma. Sok millió emberről beszélünk. Lesz akinek nem olyan hatásos (pl 5% Pfizer) lesz akinek problémája lesz tőle, nincs olyan szer, amire valakik ne lennének allergiasak (mogyorót sokan zabaljak, és vannak akiket simán kinyirhat) nem vagyunk egyformák.

Igen, vakcina alapú védekezés van, azért nem akarnak korlátozni. De már nem nagyon oltatjak magukat akik eddig sem akarták. Ha sok lesz a kórházba kerülő, hogy lassitsak a terjedést kénytelenek lesznek újra korlátozni.

Es sajnos nem csak az oltatlanokat fogják. Nincs rá kapacitás, hogy ellenorzzenek mindenkit, vagy max szuroproba szeruen. (Ha pl bevezetik itt is az esti kijarasi tilalmat, senkinek nem lesz a homlokára tetovalva, hogy oltott vagy oltatlan. Nem tudják ezt megoldani.) semmi értelme. Ha szívás lesz, mindenki szívni fog. Megint. Max lesz egy ket olyan pitiáner baromság hogy ez bemenet abba a kocsmába amaz meg nem. Sok értelme lesz.💩

2021. okt. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Megmondtam már 1 hónapja hogy lesz, novmber közepétől kb. Senki se hitt nekem, most már tudjátok
2021. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

#3

2x vagyok beoltva pfizer-rel és mégis elkaptam CSAK gyengébb tünetekkel!

Az összes hozzáértő azt mondja hogy nem lehet csak a vakcinára épiteni a védekezést !

2021. okt. 26. 11:46
 8/28 A kérdező kommentje:

#3

Pont most olvastam hogy Szlávik szerint is kellene szigorítani!!

2021. okt. 26. 11:48
 9/28 A kérdező kommentje:
2021. okt. 26. 11:49
 10/28 anonim ***** válasza:
33%
Idén felvételizik a legnagyobb gyerekem középsuliba, remélem online iskola lesz mielőbb, lényegesen több idő lenne felkészülni. Az iskolai felkészítő semmit sem ér náluk.
2021. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!