Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerdától várhatóak Ausztriáho...

Szerdától várhatóak Ausztriához hasonló korlátozó intézkedések?

Figyelt kérdés
Üzletek bezárása stb..
2020. nov. 21. 18:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Így is éhhalál küszöbén van több százezer munkanélküli magyar, nem tudom hogy bírnánk a további szigorításokat.

Mi nem vagyunk Ausztria, hogy minden munkanélkülit tömnek 1000-2000 Euro-val, hanem Magyarország vagyunk ahol 0, azaz nulla támogatást kapsz ha bajban vagy.

2020. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1


Most is támogatnak minden bezárt éttermet meg kocsmát te miről beszélsz

2020. nov. 21. 18:11
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Egyem a kicsi buksikádat kérdező a naív hozzászólásoddal.

Mikor fogják szerinted támogatni a dolgozó magyar embert?hm?

2020. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Jah, támogatnak. Tegnap olvastam erről egy cikket. Hogy fél kiló papírt, meg állami szerződést aláírattak egy covid miatt bebukott kisvállalkozóval és végül adtak neki (figyeljetek) 20 EZER forint (!) vissza nem térítendő állami támogatást. Egy bebukott vállalkozót ennyivel szúrtak ki. És ki tudja mi mindent írt alá.

Szerintem fogta magát és leitta belőle a ge1be. Ennyire volt elég :D

2020. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Ausztriában adnak ingyen pénzt csak egy nagy zsákot kell vinned és teletömik 500 eurós bankjegyekkel.


Magyarországon nem adnak semmit senkit, itt minden rossz.


Már értem :)

2020. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell semmilyen zsákot vinned. A fizetésed 80%-át automatikusan utalják a bankszámládra, ha munkanélkülivé váltál.

Itt hány százalékot utalnak?

2020. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6


Ez nem igaz.

2020. nov. 21. 18:27
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Az a 3 hónap munkanélküli járadék egy nagy nulla, semmire nem elég, szomorú, hogy a sok kormánypárti még mindig képes ezt segítségnek tekinteni, holott majdnem szinte minden országban több segítség jár a munkanélkülieknek. Jah, és Magyarországon az a három hónapos járadék is csak feltételekhez kötve jár, ha valaki mondjuk csak pár hónapot dolgozik, még az sem jár.
2020. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Ausztriában élek, 8 éves munkaviszonyom van (teljesállásban) munkanélkülivé válltam Augusztus 1-től. Nem jött a fizetésem 80%-a automatikusan, nekem kellett bemennem a hivatalba egy stóc papírral kétszer. November 1-től van újra munkám. Nem kaptam semmit erre a 3 hónapra. A határozat Október elején megszületett, miszerint jogosult vagyok a támogatásra és valódi munkanélküli vagyok, valójában volt 8 év egybefüggő osztrák munkaviszonyom.
2020. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kérdésedre válazolok, Kérdező.


"Szerdától várhatóak Ausztriához hasonló korlátozó intézkedések?" Ettől a szent minutától várhatók intézkedések (a Mikulás már tesztelteti magát, h dec. 5-én hazánkba utazhasson, a Jézuska felkészül)! Persze a várakozás nem okoz intézkeédst: vagy bekövetkeznek intézkedések, vagy nem, majd látjuk.


Szép estét.

2020. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!