Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a VII....

Mi a véleményetek a VII. Kerületi Madách Imre Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Milyen a közösség és a tanárok?

Köszi a válaszokat:)



2021. okt. 27. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most vagyok ott 11-es. A közösség szerintem nagyon befogadó és összetartó, mindenféleképpen az egyik legjobb. A tanárok pedig iszonyú nagy tudással rendelkeznek, és ezt igyekeznek át is adni. Nagyon figyelnek a diákokra, biztos nem fognak hagyni kallódni
2021. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia! Végzősként a következőt gondolom:

A közösség összeségében (iskolai szinten) befogadó, ez az iskolavezetésre is igaz. Személyes tapasztalataim szerint az, hogy az osztályközösség milyen, elég kiszámíthatatlan, nekem nincs a legösszetartóbb osztályom, viszont szintén ezen az évfolyamon van ellenpélda is. Ennek ellenére szinte kizártnak tartom, hogy ne találnál barátokat akár osztály akár évfolyam szinten. Én magamat introvertáltnak tartom, és ugye az osztályom sem mintapélda közösségileg, de így is rengeteg emberrel vagyok jóba és általánosságban azért jó az osztály/sulilégkör.


A tanárok mind képzettek és nagy tudásúak, az, hogy személyiségileg kinek ki szimpatikus már más kérdés. Én nagyon jó tanárokat kaptam, és annyira talán ismerem azokat is akik nem tanítanak napi szinten, hogy azt mondhassam egyáltalán nem jellemző hogy lekezelnének, nem lennének segítőkészek stb. Még ha személyiségileg valaki nem is tetszik, az szinte biztos, hogy a kellő tudást át adja.


Remélem tudtam segíteni!

2021. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:)

És (ha már van saját tapasztalatok, megkérdezem) 4 vagy 5 évesre jártok, illetve milyen nyelvet tanultok, és hogy zajlik a nyelvóra?

Előre is köszi a válaszokat:)

2021. nov. 10. 23:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most kezdtem itt a 9.et.

Haladó német kezdő angol 4 évesre járok. Nekem így 9.ben heti 5 német órám van és 4 angol órám.(aki a haladó németesek közül valamelyik haladó angol csoportban van nekik heti 5)

Az angol tanáromat nagyon nagyon szeretem, én teljesen a kezdő csoportban vagyok, de nagyon jól haladunk és már így 3 hónap alatt is rengeteget fejlődtem.

Hát a német tanárok nem a kedvencem, érdekes egy személy, sikerült kifognom, de tudom, hogy vannak nagyon nagyon jó német tanárok is a suliban (ilyen volt pl. akinel szóbeliztem)

2021. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia utolsó! Esetleg privátban megérdeklődhetem, hogy ki a német tanárod? Nagyon kíváncsivá tettél, mert van egy sejtésem, hogy kire gondolsz. Első voltam <3
2021. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én tapasztalataim picit régebbiek, 2017-ben ballagtam, de csak meg tudom erősíteni a korábban elhangzottakat. A tanárok nagy részéről pozitív véleménnyel vagyok, a közösség nagyon jó, most a korona gondolom kicsit ebbe bezavar, de nálunk nagyon sok iskolai program volt, amik hatalmas élmények voltak a számomra. A 4-es válaszolóval közös bennünk, hogy én is haladó németesként kifogtam egy botrányosan rossz német tanárt, emiatt van bennem rossz szájíz, hogy miért vették fel (mi voltunk az első csoportja), senki nem szerette. De mint említettem a tanárok többsége jófej, bátran ajánlom a sulit :)
2021. dec. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!