Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Új Okj, Kőműves modulzáró és...

Új Okj, Kőműves modulzáró és komplex vizsga. ???

Figyelt kérdés

Sziasztok sajnos nem nagyon tudtam bejárni órákra, és nem tudom milyen típusú feladatok lesznek a modulzáró vizsgán.


Okj-s feladatokat találtam, ott anyag szükséglet számítások vannak. A képleteket nekem kell össze szednem mert könyvet nem kaptunk.


Óránk és gyakorlat is alig volt, semmi kontakt a tanárokkal. A vizsga időpontját is most tudtam meg. Mert nem tudták kijelölni még a hónapot sem hogy mikor lesz.

Sajnos messze lakom a képzőhelytől, csak vizsgázni megyek be.

Tudna valaki segíteni? Jegyzet? képlettár ? Mire számítsak? 5 nap mulva vizsga :)



2021. okt. 30. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél tankönyvet, és tanulj. Nekem a burkoló vizsga lett meg kb így, a könyvet kiolvastam, néha bejártam gyakszira, meg most tanulok élesben mester mellett.
2021. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Talaltam is nagyon jó könyveket, kb. 600 oldal. Az elejétől a végéig leírja az egész építkezés folyamatát, a kitűzéstől a befejező munkálatokig.
2021. nov. 5. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor a címét, meg az írójàt megírnàd nekem, kérlek? Engem is érdekelne minden ilyen könyv. Nem akarok csak a burkolàsnàl megállni. :D

Első válaszoló voltam.

2021. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerényi István

Szerényi Attila

Gazsó Anikó


Kőműves szakmai

ismeretek I. -II.


Kiadó:Szega Books Kft. 2007.


ISBN: 963 867 920-4

2021. nov. 8. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!