Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit vizsgáljak a szakdolgozatban?

Mit vizsgáljak a szakdolgozatban?

Figyelt kérdés
Szakdolgozatom témája a kommunikáció, és nem tudom, hogy mit vizsgálhatnék benne. A nagy része már megvan, hamarosan le kell adnom, de szerintem kész lehetek vele. Ha valaki tud segíteni, a többit leírom privátban. Köszönöm!

2021. okt. 30. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Nem érdemel diplomát, aki még ennyit sem képes önállóan megcsinálni
2021. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Konzulensed mit mondott, amikor segítséget kértél tőle?
2021. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Ebben így nem lehet tanácsot adni. A szakdolgozatod egyedi. A témája is az. Ezért csak a konzulensed vagy a szaktársaid tudnak tippet adni, hogy mit is kellene vizsgálnod.
2021. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudod, mit vizsgálj, de a nagy része már megvan? Wtf?

Másrészt: téma a kommunikáció... Hogy adjunk így ötleteket? KB, mintha azt írtad volna, hogy téma a történelem...

2021. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mit nem értesz ezen?!

Nyilvan nem akartam ide kiirni a pontos cimet, temat. Leirtam, hogy aki tudna segiteni, az irjon legyen szives privatot, es ott leirom neki a temat, es hogy pontosan mi hogy van.

2021. okt. 30. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Ok, 5, rendben, értem. Emiatt jelentettelek. Mert ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé. Ez az oldal arra van, hogy akinek kérdése van, az nyilvánosan, anonim módon feltehesse, és mások is tanuljanak belőle.
2021. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!