Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károlisok! Mi a helyzet...

Károlisok! Mi a helyzet felétek? Nem hallani, hogy online oktatásra állna át az egyetem?

Figyelt kérdés
Levelezősöket ez hogy érintené?

2021. okt. 31. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Nem hallottunk még róla.
2021. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Pedig már átállhatna. Olyan jól ment eddig is.
2021. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy kucsit off a kérdés itt, de pl. a Károli ÁJK-n egy levelezőstől hogyan várják el, hogy több hetes szakmai gyakorlatra menjen? Valakinek ebben tapasztalat?
2021. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Úgy várják el, ahogy az összes többi jogi kar levelezősétől, ez nem károlispecifikus :D Sőt, megkockáztatom, hogy minden felsőoktatási képzés része a szakmai gyakorlat, levelezőn is. Valahogy mindenki megoldja, a helyi fórumon kellene érdeklődni az évfolyamtársaktól. Amúgy, pont a covid miatt egyre több home office lehetőség is van, régen ilyen szerintem nem is nagyon volt. Nálunk az Eltén a szakmai gyakorlat 6 hét, azért ez nem lehetetlenül hosszú idő, valahogy ki lehet húzni. Meg általában mindenhol lehet bontva is teljesíteni, ha nem akarsz vagy tudsz egyszerre ennyit dolgozni, de biztos vagyok benne, hogy ahogy mások is megoldották, nem egy áthidalhatatlan probléma.
2021. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!