Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptun lejárt fizetési határidő?

Neptun lejárt fizetési határidő?

Figyelt kérdés

Ha a kreditbüntit elfelejtettem kifizetni, a határidő pedig lejárt, akkor azt hogyan tudom pótolni?

Illetve lehet -e egyáltalán vagy annyi a félévemnek? Még sosem történt velem ilyen.

(Debreceni Egyetemről van szó)

Írhattok esetleg saját tapasztalatokat.



#egyetem #Neptun #Kreditbünti
2021. nov. 1. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a TO-t? Csak egy e-mailedbe kerül...
2021. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már megtettem, de nem kaptam még választ és gondolom az ünnepek miatt még nem is fogok. Ezért gondoltam itt megkérdezem..
2021. nov. 1. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor várd ki a választ, csak velük tudod elintézni. Nyugalom, emiatt senkit sem rúgnak ki. Késedelmi díjat kell majd fizetned és annyi.
2021. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azért ez megnyugtató😁
2021. nov. 1. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett a vége a dolognak? most ugyanebben a helyzetben vagyok, szintén DE
2023. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Felhívtam a TO-t, elmondtam a problémám és újra aktiválták a tételt. Nem kellett semmi késedelmi költséget sem fizetni😁

Igazából az a lényeg, hogy vizsgaidőszakig legyen befizetve, különben nem vehetsz fel vizsgát.

2023. ápr. 1. 09:53
 7/9 anonim ***** válasza:

határidő után már nem enged fizetni? nekem tegnap járt le, de nem tudtam, hogy működik ez a gyűjtőszámlás dolog, és először ugye arra kellett befizetnem, de azt a hétvége miatt nem írják jóvá hétfő előtt semmiképpen.. és így tegnap nem tudtam teljesíteni a befizetést, de abban reménykedtem, hogy 2-3 nap lemaradással még engedi majd rendezni a dolgot

köszi a választ amúgy, nagyon megnyugodtam :D

2023. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom már pontosan, de ha aktiválják újra, akkor ki is tudod fizetni.

Nincs mit!😁

2023. ápr. 2. 22:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerült ma elintézni 😁
2023. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!