Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz online oktatás?

Szerintetek lesz online oktatás?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 15:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Lesz de csak később
58 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem olyan kérdés lesz, ami azt kérdezi, hogy lesz-e online oktatás.
2021. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Ezaz. Már annyi ilyen kérdés van. Tavaly is így kezdődött. A fele stréber banda itt vinnyogott, hogy ne legyen, az értelmesebbek meg átlátják a helyzet súlyosságát, és a szükségtelen kontaktokat így el lehet kerülni. Mind felsőoktatásban, mind középiskolákban. Általánosban mehet, ott nem lehet otthon maradni a gyerekekkel megint a szülőknek, de fentebb nyugodtan. Most őszintén, egy retek filozófia meg társadalomismeret óra ér annyit, hogy cserébe megteljen pár kórházi ágy?
2021. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem valószínű. Én örülnék a legjobban, ha lenne. Utolsó évem, és utálok bejárni. A szakmai vizsgámat úgy csináltam meg négyesre, hogy online oktatás volt, rendesen tanultam, egy nap akár 10 órát is. Az akkori tanáraim kiválóan mutatták, hogy igenis jól fel lehet készíteni a diákot a szakmai vizsgára, ha a tanuló is szeretne átmenni. A mostaniakról ez sajnos nem mondható el, az angoltanár olyan pocsékul tud magyarázni és össze-vissza halad, hogy magántanárt kellett fogadni, aki annak ellenére, hogy nem magyar, érthetőbben magyaráz fordítóval. A történelem tanár dolgozatai kegyetlenek lennének, kilenc percet sem adna egy témazáróra (félévente 2, max 3 tz-nk van, el lehet képzelni, ez mennyi témát ölel fel egy dogában, ami simán lehet akár 2-3 oldalas is).


Egyébként, bár nem tenném rá a nyakamat, azt hiszem hallottam olyat, hogy a középiskolásoknak biztos (?) nem lesz távoktatás.

2021. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

"Egyébként, bár nem tenném rá a nyakamat, azt hiszem hallottam olyat, hogy a középiskolásoknak biztos (?) nem lesz távokta"


Tavaly ugyanezt hallgattuk aztán nov 11-május bezártak... erről ennyit.


nem lezs nem lesz biztos nem lesz. Nov. 11. LETT.

2021. nov. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
5: Tavaly nem volt oltás, meg tavaly még másképp kezelték a jarványt alapvetően.
2021. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

és milyen sikeres is az oltás ha a MAI 2021. nov 2-i adatok ROSSZABBAK MINt as 2020. nov. 3-i adatok...


UGYE?


Nem, nem kell elhinni. Utána kell nézni.

2021. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

#7 szerintem is rosszak az adatok, de egy picit azért védeném az oltást:


Tavaly úgy voltak szintén kb. ilyen adatom, hogy totál zárva volt szinte minden, idén viszont delta varriáns van, ami jobban terjed, de úgy élünk, mint a vírus előtt. Mindent szabad, nagyon kevés helyen van maszkhasználat is. Szóval az, hogy még így is, korlátozások nélkül is kicsivel rosszabbak az adatok, azért az azt mutatja, hogy valamennyit ér az oltás.

2021. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezzel az ütemmel, november végére 10.000en lesznek korhazban. Olyan sok, hogy ugyis muszaj lesz tenni vmit, mert az eü összeomlik.


Marciusban volt 10-12ezer korházi, és hogy ment a hiszéria, és a pánik, hogy mikyen sz.r a helyzet. Nem lehet tétlenül nézni.

2021. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

6 millió ember be van oltva, megis lesznek 10ezernen a korházba, minimum. Akkor mit ér az oltas?


Annyian vannak korházban mint 1,5millio beoktatnál😂

2021. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#10 ahogy korábban leírtam:


Tavaly úgy voltak szintén kb. ilyen adatok, hogy totál zárva volt szinte minden, idén viszont delta varriáns van, ami jobban terjed, de úgy élünk, mint a vírus előtt. Mindent szabad, nagyon kevés helyen van maszkhasználat is. Szóval az, hogy még így is, korlátozások nélkül is csak kicsivel rosszabbak az adatok, azért az azt mutatja, hogy valamennyit ér az oltás.


Viszont pár dolog, amit nagyon sokan nem értenek, főleg a totál egybites oltásellenesek: az oltás elsősorban nem a megfertőzéstől véd. Bár annak is csökkenti az esélyét, de a súlyos szövődmények ellen véd, és ezt valódi, nem magyar, hanem külföldi adatokból is meg lehet erősíteni, hogy a fertőzöttek 1-2%-a hal meg, míg ez az arány oltottaknál 0,1%. Szóval mérhető az oltás hatásossága, csak a másik, amit szintén nem vesznek figyelembe, hogy ez nem egy olyan oltás, mint a kanyaró elleni, hogy egyszer beadod és örökké védett leszel. Eleve ez egy szezonális légúti betegség, influenza ellen is szezononként kell új oltás, mert az előző nem véd, így kovid ellen is. Az 5-6 hónapnál régebben beadott oltások hatásossága már jelentősen csökken. Sajnos vagy nem, ez úgy látszik ilyen, addig viszont hatékonyan véd. Kérdés, hogy a harmadik mennyivel dobja meg, és meddig fog tartani. A tudomány az ilyen. Ahogy haladunk előre, úgy leszünk egyre okosabbak, előre kár találgatni, meg meggondolatlanul fejtegetni.

2021. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!