Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Válaszolna valaki a kérdéseimr...

Válaszolna valaki a kérdéseimre az AKG-val kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az iskolával kapcsolatban az érdekelne,hogy:


A tanárok mennyire nyitottak, hogyan állnak a diákok felé?

Hogyan tanítanak a tanárok (arra gondolok, hogy mennyire tudják elmagyarázni a tananyagot, mennyi házit adnak, milyen feladatok vannak általában az órákon)?

Tabletet/számítógépet lehet-e használni az órákon pl.: jegyzetéléshez, online feladatokhoz?

Az osztályközösségek milyenek?



2021. nov. 7. 16:11
 1/7 Az igazi Bendő válasza:
100%
A tanárokban meg lehet bízni, mindenki NAGYON jó fej. A patrónusok (főbb tanáraid) olyanok akár a szüleid, mindent mondhatsz nekik. Házi feladatot nem kapsz sehol angolon kívül, de abból is csak keveset. A tanárok nagyon jól magyaráznak, ha nem érted meg akkor bármikor tudsz kérdezni, este, reggel óra, elött. Bármikor. Órákon általában csoportokban szoktunk dolgozni. 4-6 fős szokott általában lenni, így szoktak különböző projektek lenni amire kapjátok a végeredményt. Azért állandó feladat is van. Azt tudni kell, hogy dolgozat mindig van. nincs olyan hétvége amikor nem kell átnézni. de nem nehéz, mert ha figyelsz órán, megérted. Az órákon csak laptopot használunk. jegyzet, feladatlapok, minden. Ajánlanak majd gépet, amik közül tudtok válogatni. ezek a gépek csak tanulásra alkalmasak, de arra tökéletes. Játékra nem, teszteltem :).
2021. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Az igazi Bendő válasza:
100%

Remélem tudtam segíteni. Ha a szüleid tudják fizetni, nagyon ajánlom. Életem legjobb döntése.


Az egyik AKG-s diák aki 8. évfolyamra jár jelenleg :)

2021. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Az igazi Bendő válasza:
100%
Ha bármi kérdésed van még, csak kérdezz, figyelni fogom
2021. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm a válaszodat!

MacBook-ot lehet használni az órákon? (Nem szeretem a Windows-os gépeket).

Heti hány nyelvóra van?

Milyenek a diákok a suliban, vannak osztályközösség építő programok/napok?

2021. dec. 19. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Hello! Minden nap van nyelvóra, mivel alapkövetelmény, hogy 10. végére meglegyen a B2-es nyelvvizsga, de mindenki a saját szintjén tanulja az angolt. 11/ny-ben tanuljuk a második nyelvet, ahol heti 18 órában (nem biztos) tanuljuk a második nyelvet.

Nálunk van egy ember, aki használ MacBook-ot de nem ajánlom, mert az érintőképernyő nagyon sokat tud segíteni a jegyzetelésben/rajzolásban stb. de ha felvesznek ezeket elmondják. Max. iPad ami jól működhet :)

És a diákok nagyon kedvesek, és van egy jó alaphangulat. Augusztus utolsó hetében pedig mindig van egy 5 napos évfolyamtábor, de az év közben sok másik ilyen 5 napos, úgynevezett témahetek vannak.

Remélem segítettem, és sok sikert a felvételihez <3 :)

2022. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
UI. egy AKG-ba járó lány, aki osztálytársa az előző válaszolónak :D
2022. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2022. jan. 27. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!