Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi tárgy. Érdemes...

Egyetemi tárgy. Érdemes bemenni vizsgára, ha egész félévben nem jártam be az órákra?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult, hogy rettenetesen sok, és nehéz tárgyam van ebben a félévben, és nem jut se időm, se energiám hogy bejárjak erre az órára.

Állítólag nem fontos neki, hogy bejárjunk az órára (nem néz jelenlétit). Kis létszámú csoport, 10-en vagyunk összesen, azokból három embert tudok biztosan hogy nem jár be, magamat beleértve. Van értelme vizsgára bemenni, vagy inkább engedjem el teljesen erre a félévre, és majd jövő félévben felveszem újra ezt a tárgyat?



2021. nov. 11. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog, hogy nem jártál be, de az anyag megvan?
2021. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
Az anyag milyen? Fent van minden és tudsz készülni, vagy fogalmad sincs semmiről? Ez nagyon nem mindegy. Nekem is több tárgyam van, amire abszolút nem járok be munka miatt, magamtól készülök, simán meglettek a zh-im.
2021. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztában vagy a követelményekkel, és tudsz is készülni, akkor szerintem sima ügy. Én bemennék.
2021. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel tudsz készülni a vizsgára így is, akkor menj el nyugodtan. Ha nem, akkor majd egy következő félévben megcsinálod.
2021. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!