Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más egyetemeken mi a helyzet?...

Más egyetemeken mi a helyzet? Milyen intézkedések vannak most?

Figyelt kérdés

Nálunk minden jelenlétiben, vezetőség nem akar hibridbe se átmenni. Rendezvények is vannak. Sokan köhögnek, betegek.

Kötelező maszkviselés és védettségi felmutatás.


2021. nov. 11. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kötelező a maszkviselés, 100 fő feletti kurzusok online mennek.
2021. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is maszk, de a jelenléti órákhoz és vizsgához foggal-körömmel ragaszkodnak. Pár tanárról tudok,aki szívesen tartana online vizsgát, de az egyetem nem engedi. Kérdés, hogy a vírus eljut-e a vizsgaidőszakig oda, hogy ne az egyetem döntse el...
2021. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem kell még maszkot sem felvenni, 100 fő feletti kurzusok online mennek. És ennyi.
2021. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden jelenlétiben, rendezvények vannak. Maszk kell, de egy darab betegről se hallottam.
2021. nov. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

NKE:

Minden jelenléti, vannak rendezvények, bulik (ezekre védettségi kell, de maszk nem), egyébként az egyetem épületeiben maszkviselés kötelező. Vizsgákat szabad online tartani, nálunk kb 50-50% az arány. Liftezni egyszerre csak négyen lehet. Az oktató leveheti a maszkot, ha tud 3 métert tartani mindenkitől.

2021. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenléti oktatás van pár de van olyan előadás ami online van es maszkot kell viselni DE.
2021. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenléti oktatás van, max. például a szakomon egy-két tanár önkényesen úgy döntött, hogy nem hajlandó bejárni és online tanít… tiszta káosz. Alapvetően maszkot kell hordani az egyetem épületein belül, rendezvények is vannak még. Nem tudok megbetegedésekről. PTE
2021. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!