Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire pontozzák szigorúan...

Mennyire pontozzák szigorúan az emelt angol szóbelit?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam vizsgázni. Igazából próbáltam folyamatosan mondani a dolgokat, néha akadoztam mert izgultam. A képek elég nehezek voltak nem tudtam sok mindent, de azért válaszoltam a kérdéseire (tudom hogy nem jó ha bele kell kérdezniük de jobb volt mintha csak néztem volna a hülye képeket). A vitánál azt mondta nem győztem meg, pedig nem hagytam abba az érvelést... sokat bólogatott, meg föl sem nézett nagyon csak írogatott. Szerintetek ezt nagyon elrontottam? Nektek hogy sikerült?

2021. nov. 13. 02:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így azért nehéz megmondani...

Az érvelésnél az, hogy nem győzted meg, az nem érdekes. Nem kell egyet érteni. Az a lényeg, hogy legalább 4 érved legyen. A kép önálló témakifejtés; ott azért neked kellett (volna) többnyire beszélni. az, hogy kérdezett, önmagában nem baj.

Hogy érzed: reagáltál mindenre? Kommunikáltál? Mert ez IS a lényeg.

Majd azért írd meg a pontszámodat, ha nem felejted el. Reméljük a legjobbakat! Ne keseredj el; az, hogy emelt szintre mertél jelentkezni, az már jelez egy nyelvtudás-szintet.

2021. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!