Online oktatás?

Figyelt kérdés
A sulimban nagyon mondják, hogy nem lesznek az iskolák teljesen bezárva, vagyis nem fogunk teljesen áttérni az online oktatásra. Csak azok fognak online-ba menni akik nincsenek beoltva, akik bevannak maradnak. Engem eléggé foglalkoztat hogy ha tényleg így lenne ezt hogy akarják megoldani, meg egyébkéntis attól hogy be vagyok oltva fertőzhetek. Mi a véleményetek?

2021. nov. 14. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
kellene, mert brutal rosszak a jarvany adatok. habar azt a logikat sem ertem, hogy a buszmegalloban kell maszk szabadteren, mig a LIDL-ben nem kell egymas hegyen hatan a friss pekarura varva. de a jovoevi valasztasok miatt nem meri meglepni a kormany sajnos, oltott-nem oltott is ugyanugy meghal, de nekik tobbet szamit a jovo aprilis mint par emberelet.
2021. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

A sulidban csak a pletykákat hallod. Az emberek találgatnak, nincsen semmilyen hivatalos álláspont. Senki sem lát a jövőbe, ezért nem tudjuk neked megmondani, hogy átállnak-e az iskolák online oktatásra, vagy nem.

Olyan garantáltan nem lesz, hogy az oltottaknak jelenléti és az oltatlanoknak online. Vagy mindenki átmegy online-ra, vagy mindenkinek marad a jelenlétiben. (Ha a kormány át akart volna állni digitális oktatásra, azt már rég megtették volna.)

2021. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha csak az oltatlanok mennek át online-ba azt nehezen lehet kivitelezni. A tanár mondjuk 25 embernek tart jelenlétiben órát, de streammelni nem fogja za órát az otthon maradt 5 embernek. Szép is jó ötlet, hogy egyszerre legyen jelenléti és digitális oktatás, de a gyakorlatban ez sok iskolában nem kivitelezhető.

Így marad a jó öreg otthon egyedül bepótolom a hiányzást.

2021. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem erre sehol nincs kapacitás hogy a tanár párhuzamosan tartson online és jelenléti órát. Vagy ez, vagy az. A sulidba pedig mindegy mit mondanak, ők nem tudhatják ott fent miket döntenek majd. Szerintem még mindig van rá esély hogy lesz online, tavalyihoz képest pár héttel vagyunk lemaradva járványügyi adatok terén, ezzel együtt jelenleg úgy látszik az intézkedésekkel is, így simán lehet hogy 1-2-3 hét múlva újra online lesz.
2021. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem lesz. Pedig kellene. Nem lógásból, féltem a hozzátartózóimat, hiába oltottak.
2021. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, a halottak és a fertőzöttek száma ugyanannyi mint tavaly, 5 millió ember 6 hónapnál régebben volt oltva tehát 5 millió beoltott is védtelennek számít, kivéve ,hogy ha nem kapja meg a harmadik oltást.
2021. nov. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát szerintem már nem lesz. Bár eggyik tanárom annyira biztos benne hogy lesz, hogy előbbre is hozott egy dolgozatot mert hogy ő nem akarja online oktatás alatt megiratni. Xd
2021. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!