Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megeri most a virushelyzetben...

Megeri most a virushelyzetben kimenni erasmusra (online oktatas, zart boltok) vagy inkabb maradjak itthon es dolgozzak egy olyan pozicioban ami vegre erdekel. Inkabb probaljam meg a kiutazast es bizakodjak, hogy kesobb is lesz allasom?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 12:18
 1/6 anonim válasza:
Én várnék egy évet a helyedben
2021. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A lényege veszik el éppen. Nagyon szomorú hogy épp ebben az időszakban vagy egyetemista akinek ilyen lehetőségei lennének de akkor is várnék vele.
2021. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos mar nem tudok varni, igyis eltolattam
2021. jan. 23. 10:45
 4/6 anonim válasza:
Mesteren nem tudnál menni? Doktorin?
2021. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez lenyegeben az utolso lehetoseg, mondjuk ezt kiirhattam volna a kerdesemben is :)
2021. jan. 23. 12:20
 6/6 anonim válasza:
100%

nekem tavasszal volt órám egy erasmusos lánnyal, mondta, hogy sajnos alig van most program, az egyetemi életet sem ismeri meg, koliban ül. aztán haza is ment szerintem.


több országban jóval szigorúbb szabályok vannak életben, mint itthon, szóval ha utolsó lehetőség is, lehet, hogy nem éreznéd minőségi időtöltésnek.


én elkezdenék dolgozni. ha nem is erasmussal, de tudsz még külföldre menni bőven. pl. ha diplomáztál az azt követő 1 éven belül pályázhatsz erasmus+ ösztöndíjra, így szakmai gyakorlatot csinálhatsz még kint suli helyett.

2021. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!