Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemet váltottam. Az...

Egyetemet váltottam. Az elismertetett kreditek is beleszámítanak az állami ösztöndíjas helyen maradáson, vagy csak az adott intézményben teljesíttek számítanak bele?

Figyelt kérdés

Tehát új egyetemet választottam, és szerencsére a nehezebb tantárgyaim elfogadtattam, és szerencsére el is fogadták.


Szóval a két félév átlagába beleszámít a "hozott" tárgy, vagy nem?



2021. nov. 14. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom hogy az elismertek nem. Az számít amit az 2 félév alatt felvettél és teljesítettél
2021. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1. írja!
2021. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy sem számítanak bele, hogy egy kivételéven amit szabadon választottnak fogadnak el, a többi elfogadott része a jelenlegi mintatantervnek? Igaz, más néven.

De most annyi, hogy a jogi ismeretek pl itt jogi alapismeretek néven van Pl.

2021. nov. 22. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Továbbra is nem a válasz.
2021. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Válaszoló vagyok. Azért nem fogadják el mert az nem lenne fair a többi tanulóval szemben.

Fogadd el hogy nem lehet.

Másrészről meg légy boldog hogy beszámítattak sok tárgyat mert akkor azokat nem kell újra megcsinálnod, illetve kevesebbet kell fizetned az egyetemért. Meg talán még így hamarabb végzel vagy kevésbé lesz telítve a napirended.

2021. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!