Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Jászberényi Lehel Vezér...

A Jászberényi Lehel Vezér gimnáziumban mindenki kitünő tanuló?

Figyelt kérdés

vagy oda is járnak 4-esek?

mert azt mondják oda nagyon nehéz bekerülni, aki nem 5-ös


2010. szept. 4. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:
csak az írjon aki oda jár:)
2010. szept. 4. 15:45
 2/5 anonim válasza:
Leheles vagyok, már az 5. évem telik itt a suliban, de én se vagyok kitűnő. Az osztályomban max 5-6an vannak akik mindig 5ösök mindenből. Ha meg az általános iskolai jegyekre gondolsz, akkor ne félj, nekem 8. félévkor volt egy hármasom, egykét négyesem, többi 5ös. Igaz épp hogy bekerültem, de bent vagyok. Szóval ha 4-5 vagy, és írsz egy egész jó felvételit simán bent vagy.
2010. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és a felsőbb osztályok?? plédűul a 10-ik 11-ik évfolyam?

vagy te hanyadikos vagy?

köszi hogy írtál:)

2010. szept. 5. 14:43
 4/5 anonim válasza:
Én 13.-os vagyok, és sose voltam kitűnő. Egy, kettő vagy három négyesem mindig volt. Az osztályomban kb 5-6 színötös van, a többieknek meg vannak 3-asai, meg rosszabb esetben 2-es is. Legjobb tudomásom szerint bukni még nem buktak, de nem kitűnő mindenki. Remélem te is a Lehelt választod, ha még a döntés előtt vagy. Nem lehetetlen, nekem is sikerülni fog. Remélem :D
2010. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi:)

így már könnyebb lesz, mert mindenki azt mondja hogy oda olyan nehéz bekerülni, meg ne égőzzek a 4-essel, meg ha esetleg van 3-asom:(

olyan 4-5 tanuló vagyok, de van hogy van 3-asom

2010. szept. 6. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!