Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 12-es vagyok jövőre végzek...

12-es vagyok jövőre végzek gimnáziumban, régóta gondolkoztam hogy a Színház- és Filmművészeti Egyetemre szeretnék tovább tanulni mint színész, hallottam hogy nehéz, és protekció sem árthat, mennyire érdemes meg és mennyire van esélye egy színésznek?

Figyelt kérdés
Sajnos énekelni nem igazán tudok (bár volt aki azt mondta érdemes lenne egy tanár megkeresni), táncolni valamennyire (de azt megy ha kell), valamint a sulimban dráma szakkörös vagyok 3 éve, és több előadásunk volt, plusz most majd megyünk konferenciákra is
2011. okt. 16. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen el lesz lehetetlenítve ez a szak. Neten megjelentek cikkek, hogy egyes szakokon várhatóan mennyi államilag támogatott hely lesz országosan. És azt hiszem ez is a 0-sok között volt, de mindenképp 10 alatt. Meg amúgy sem sok jövője lenne a dolognak. Kevesen (csak a legtehetségesebbek) tudnak ebből megélni.
2011. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem gyúrj rá erre a dologra ha igazán érdekel,mert tánc,de főleg énektudás nèlkül nem fognak felvenni.A drámaszakkör jó ugródeszkának,de szerintem próbálj meg kitörni,ne csak a sulival lépj fel,mert az kevès.Olyan ismerőseimet nem vették fel,akik évek óta színházban lépnek fel,jól énekelnek és táncolnak.Szóval sok sikert,de nem lesz könnyű, és bár jó úton haladsz,ez még egészen biztos,hogy kevés lesz.


21/l

2011. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!