Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Budapesti gimnáziumot...

Melyik Budapesti gimnáziumot ajánlanátok? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Elég okos vagyok (4,5 az átlagom úgy h szó szerint semmit sem tanulok otthon) DE mivel élsportoló vagyok nincs szinte semmi szabadidőm. Olyan gimit szeretnék ami viszonylag erős de nem kell napi fél óránál többet tanulnom. (nem sportsulira gondolok)

Előre is koszi a válaszokat :)


2010. szept. 4. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen sulit nem igazán fogsz találni. Ha olyan gimibe akarsz menni, ahov az átlagod miatt vesznek fel, az kemény suli. Középiskolában nagyobbak az elvárások, mint általánosban, többet kell tanulni.
2010. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Olyan gimit szeretnék ami viszonylag erős de nem kell napi fél óránál többet tanulnom"


Ez ellentmondás pozitív?

2010. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó akkor kicsit pontosítok: nem akarok egy zseniképzőbe menni, de azért jó lenne ha értelmes emberekkel lennék körülvéve.
2010. szept. 5. 11:10
 4/5 anonim válasza:
Kölcsey Ferenc. Csak jót hallottam róla, és van sporttagozat ami abból áll csak hogy kb mindent elnéznek neked és az edzlshez vannak igazitva az órák. De ha tényleg nem akarsz sporttagozatra menni akkor itt van más tagozat is.
2010. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj, ez nem igaz, hogy megelőztek.:D

Pedig én akartam a Kölcseyt mondani.:D

Az tényleg nagyon jó iskola, és a sporttagozata direkt azért van, hogy az ilyen gyerekek megtalálják a nekik való osztályt.:D

Szóval szerintem akkor azt jelöld majd meg elsőnek.:)

2010. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!