Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valamibol sikerul az...

Ha valamibol sikerul az elovizsga akkor mar nem kell menni zh-ra?

Figyelt kérdés
A masik kerdesem pedig az lenne ,hogy a neptunban a vizsga felveteleknel latom , hogy valamelyik tantargynal van szobelis es irasbeli is, marmint kulon datumnal. Es most nem tudom ,hogy akkor abbol kell szobelizni is meg irasbelit is irni, vagy eleg egyet felvenni ,amelyik nekem szimpatikusabb? Bocsanat, lehet ezek hulye kerdesek, de meg bele kell szoknom ebbe a rendszerbe. Elore is koszonom:)
2021. nov. 19. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem, milyen szak?
2021. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem kérdezed meg az oktatól és/vagy a szaktársaidtól? Csak ők tudnak rá válaszolni, mivel ez egyetemenként és oktatónként is eltér.
2021. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!