Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik petíciót indítanak az online oktatásért? Nem képmutatóak?

Figyelt kérdés
Több ilyet is láttam mostanában. Az indok természetesen az, hogy óvni akarják a rokonokat, meg a tanárokat és osztálytársakat a fertőzéstől. Holott standardban hihetetlen, hogy ennyien ténylegesen ezért akarják, és nem a lógás és puskázás szélesebb körű lehetősége miatt. De majd esetleg rámcáfol valaki.

2021. nov. 21. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Ma már bármiért lehet petíciót indítani. Ha én indítok egy petíciót az adózás eltörléséért, vagy a mindennapi jó időért, vagy az ingyen sörért és aláírják 1 millióan akkor változik valami?


Az online oktatást akarók nagyon nagy százaléka nem az egészségét félti, hanem szeretne legálisan lógni az órákról az elment a netem indokokkal, online dolgozatokban szeretne puskázni, az online órák alatt szeretne GTA-zni, nyelvvizsga amnesztiát akarnak és az érettségi szóbeli részét el szeretnék törölni. Azután meg ha nem sikerül az érettségi akkor jön a másik petíció az érettségi nehézsége miatt.

2021. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Igazuk van. Holnap egész hetes vidéki gyakorlatra kell mennem, azaz ott is kell aludnom (természetesen közös szobában). Igen, egyáltalán nem tartom biztonságosnak akkor sem, ha be vagyok oltva.
2021. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
A petíció egy vicc, minden témában nem csak ebben.
2021. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

"Mi a véleményetek azokról, akik petíciót indítanak az online oktatásért? Nem képmutatóak?"

Nem. Naivak. És lógósok.

2021. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elegük van a szar oktatási rendszerből, az állandó stresszből, idegbeteg diákokból, problémás tanárokból, iskolai terrorból. Sokan lerakják a táskát és búcsúznak az iskolától ahogy megtehetik hosszú értelmetlen szenvedés után.
2023. máj. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: A kérdést még a covid-pandémia alatt tettem fel, főképp arra vonatkozólag. Nem hiszem, hogy ma még indítana valaki. Mostanra már beletörődtek, hogy vége az otthonmaradós "szép" időknek.
2023. máj. 28. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!