Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg lehet tanulni 4 hét...

Meg lehet tanulni 4 hét anyagát 2 nap alatt?

Figyelt kérdés
Sajnos utazás miatt 4 hétig nem tudtam suliba menni és tanulni úgyhogy konkrétan 2 napom van rá, hogy megtanlujam 4 teljes hét anyagát MINDEN EGYES TÁRGYBÓL. Szerintetek ez lehetetlen vagy teljesíthető? Gimnázium 10. osztályáról van szó és jó tanuló vagyok egyébként.

2021. nov. 21. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vázlatosan tanulsz mindenből, akkor igen.
2021. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Miért kell ennyire rohanni vele?Hosszabb hiányzás esetén beszélni kell a tanárral. Mindig van optimális megoldás, gondolj erre ha jó tanuló vagy!
2021. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Az ÖSSZES tárgyból pont 2 nap múlva lesz dolgozat? Vagy miért kell pont addigra megtanulni?

2. Váratlanul ért az utazás? Ha beteg lennél vagy hasonló érteném, de egy ekkora utazást azért legalább hetekkel előre megtervez az ember, tehát bőven felkészülhettél volna erre. Vagy előre tanulsz, vagy elviszel pár könyvet és készülsz ott, nem hiszem hogy esténként egy órát ne tudtál volna rászánni.

3. Miért utazátál el "sajnos" iskolaidőben egy hónapra? Főleg ilyen időben, amikor bizonytalan minden?

2021. nov. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Igen váratlanul ért az utazás és nem nyaralásról volt szó...
2021. nov. 22. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen egy félév anyagát próbálják az emberek megtanulni 2 nap alatt :D :D Szóval nem kizárt :D Én amúgy mivel gimnazista vagy, akár szülői beavatkozással igyekeznék kapcsolatba lépni a tanárokkal, vagy ofővel, hogy ez és ez történt, és kapjál némi haladékot. Nem annyira régen voltam iskolás, és akkor még azért ilyen SOS dolgokat meg lehetett beszélni, tekintve, hogy nem előre megbeszélt nyaralásról volt szó.

Ha meg nem, szerintem állj neki minél hamarabb, beadáskor vagy megírás előtt mindenkinél meg mondd, hogy egyébként veled ez és ez történt. Szerintem gyorsolvasva próbálj tanulni, ne akarj mindent megjegyezni.

2021. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!