Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 60 tétel 2 nap alatt?

60 tétel 2 nap alatt?

Figyelt kérdés
Elkövettem azt a hibát hogy nem kezdtem el időben készülni és most van még 60 tételem és csütörtökön szóbeli. Ez irodalom,nyelvtan és szakmai. A legtöbb tétel 1 oldalas, a maximum másfél oldal. Ma elkezdtem és 1 ilyen tétel megvolt kb. 30 perc alatt. A lényeg hogy a minimum pontot szeretném elérni, mert kettesnél jobbra már nem tudok javitani. Amiből meg lehetek 5ös abból már mindent tudok. Lehetséges ez?
2017. jún. 19. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nyelvtan tetelt felesleges kb tanulni azt hagyd utoljara. eleg gyakorlatias meg egyszeru plusz ahhoz forrasod is van. irodalombol legalabb a muvek tartalmat tudd legyen az regeny novella vers. hasznald a szoveggyujtemenyt elemezd a verset rizsazz egy kicsit es meglesz. a szakmairol nem tudok nyilatkozni.
2017. jún. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm tanárunk azt mondta ha 10 épkézláb mondatot elmondunk akkor megadja a kettest. A szakmai meg nekünk 5 tantárgyból áll: pénzügy, számvitel, statisztika, elméleti gazdaságtan és adózási alapismeretek. Ez se olyan nehéz minden tétel max 2 oldal de épphogy sikerült belőle az írásbeli. Nem is tudom hogy miért erre a szakra jelentkeztem. :/
2017. jún. 20. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!