Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kispesti Deákról vélemények?...

Kispesti Deákról vélemények? Milyen átlag kell ahhoz, hogy bekerüljek? Sminkelés, hajfestés, piercing megengedett?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Megengedett mert egy gyűjtő
2021. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy gyűjtő?
2021. nov. 25. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Csak azt, hogy nem éppen a legélesebb elmék járnak oda
2021. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy jó iskola, mivel gimnázium így gondolom. Osztályfőnököm ajánlotta azoknak akik gimnáziumba akarnak menni, de van 1-2 hármasuk
2021. nov. 25. 13:12
 5/6 anonim válasza:
Az kamu, hogy gyűjtő. Nagyon jó erősségű iskola szerintem, én ide járok, és nagyon szeretem. A kérdésedre válaszolva igen, megengedett. És különben is úgy gondolom, hogy a külsőséges dolgok nem hasonlíthatóak össze a tudással. :)
2022. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
1-2 hármas még bele fér szerintem Egyébként sokan szarozzák a sulit, ami amiatt van, mert tényleg nagyon rossz híre volt régen. Viszont most már egyre erősebb, és jobb híre is van. Az, hogy milyen átlag kell ahhoz hogy bekerülj, függ a szaktól, és a felvételi pontszámodtól is. Nekem szerintem nagyban befolyásolta a szóbeli is, de nem tudom, hogy most az lesz-e a Covid miatt. Minden esetre próbáld meg, mert azzal nem veszíthetsz. ;)
2022. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!