Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FŐISKOLAI ÉLMÉNYEK? Legjobb,...

FŐISKOLAI ÉLMÉNYEK? Legjobb, legrosszabb dolgok? Mit szerettetek és mit nem? POZITÍV NEGATÍV élmények? Milyen volt? Hogy telt? Uj barátok, közösség? Legszebb, legrosszabb dolgok? Elevenítsétek fel az élményeket nekem köszy

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy már a mókuskerékben taposok (dolgozom), így visszagondolva én nagyon élveztem az egyetemi éveimet és most is hiányzik az egyetemi élet. Persze voltak rosszabb időszakok is, amikor úgy éreztem, hogy átcsapnak a fejem felett a hullámok, de mindig sikerült felülkerekednem a problémákon. Nagyon jó társaság jött össze, annak ellenére, hogy már több éve végeztünk és az ország különböző pontjain élünk, szinte havonta, kéthavonta találkozunk itt-ott. Mellette napi szinten kommunikálunk msn-en, telefonon, e-mail-ben. Most, hogy mindenki dolgozik, azóta többször is szerveztünk belföldi és külföldi kiruccanásokat, nyaralásokat. A legjobb dolog az egyetemről: a barátnőm. Legrosszabbat nem tudok most említeni, ez persze nem jelenti azt, hogy nem történtek rossz dolgok, de így visszaemlékezve már nem tűnnek túl vészesnek.
2010. szept. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: megtaláltam a párom :)

Legrosszabb: első nekifutásra kibuktam sajna, de aztán összekaptam magam

Szerettem, hogy eszméletlen jó tanáraink voltak, valamint jófej évfolyamtársak

Nem szerettem, hogy sokszor úgy éreztem, hogy magamra vagyok hagyva a problémáimmal

Rengeteg meghatározó élményben volt részem, olyan dolgokat csináltam, amiről korábban nem is gondoltam volna, hogy ilyet is fogok. Például ittam abszintot, és játszottam krvát egy filmben :) És még ezernyi más.

Köszi a kérdést! Jó így belegondolni a dolgokba :)

2010. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3%

jó: szabadság kollégium piázás

rossz: még nem fejeztem be gyökér tanárok gyökér csoporttársak és sok nőt kihagytam -.-

2012. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jó ösztöndíj, olcsó szállás, diákkedvezmények
2013. márc. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!