Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten ha nem vesznek fel...

Budapesten ha nem vesznek fel egyik középiskolába sem akkor "gyűjtőiskolába" kell menni. Pontosan mely iskolák közül lehet választani? Melyik a legjobb, legrosszabb?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet választani kijelölnek egyet

ezért kell beírni 1 olyan iskolát ahova mindenkit felvesznek

a tanáraid nem mondták el?

2011. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából engem már felvettek "álmaim" gimnáziumába.A barátnőmet viszont sehova....Ezért kérdezem mert én nem tudok erről nagyon semmit...Ő meg nem kérdez :(
2011. márc. 20. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ha őt ennyire érdekli: )

Mindenképpen bekellett volna írni neki is egy olyan iskolát,ahova tuti,hogy felveszik.Ingyen van,nem kell fizetni érte,az utolsó helyen igazán belefért volna az a +1.

Ha nem vették fel sehova sem és van egy "álmai iskolája" ahogy neked is,akkor oda felleblezhet és talán mégis felveszik,ha nem...akkor pedig maradtak a gyűjtő sulik,amiket én konkrétan nem tudok,hogy ezek mik és hogy és hol is vannak Budapesten,mivel nem Bp-i vagyok.

Igazából sok lehetőség nincs,mert gyűjtő sulinak nem a legjobb és leg nevezetesebb sulikat jelölik ki,hanem inkább ilyen közepes szintűeket.Az én barátnőm is elrontotta ezt,mert ő sem írt be egy tuti helyet.És az ideiglenes sorrendben egyikben sincs benne a létszámban.Csak esélye van.

2011. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vették fel sehova, akkor kijelölnek neki egy helyet, ahova mennie kell. Persze van még itt fellebbezés, meg hercehurca, de ha minden kötél szakad, akkor egy olyan iskolába kell járnia, ahol nincs meg a megfelelő létszám, például szakmunkásképzőkbe, szakiskolákba.
2011. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Jólvan srácok,nem kell tettetni hogy csak a ''barátnőitekkel'' történik ez.Olyan érdekes hogy csak a nagy Ő ba$zta el
2014. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!