Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell írni kérvényt az igazgató...

Kell írni kérvényt az igazgatónak, ha egész éves felmentést kaptam testnevelésből?

Figyelt kérdés

Iskola orvos írt egész éves felmentést (mondta hogy lehet írnom kell kérvényt). Mutattam a torna tanárnak és osztályfőnöknek odaadtam, de nem tudja hogy kell e kérvényt írni az igazgatónak.

(Középiskola, nincs jegyem).



2021. dec. 8. 07:48
 1/4 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Magát az igazgató nincs lehetőséged megkérdezni?
2021. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam felmentve . Nekem nem kellett .
2021. dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Legjobb barátnőmnek is egész éves tesi felmentése van és neki nem kellett.
2021. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkaptam az igazgatói engedélyt a kérvényen. Nem tudom hogy ki írta a kérvényt, lehet ilyenkor automatikusan intézi az iskola, ha az iskolaorvos ad felmentést. A lényeg hogy nem nekem kellett írnom a kérvényt. Köszönöm a válaszokat.
2021. dec. 15. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!