Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi kell ahoz hogy felvegyenek...

Mi kell ahoz hogy felvegyenek a kiskepzobe? Mennyire kell jo tanulonak lennem? Nehez a felveteli? Hogy mukodik ez az egesz?

Figyelt kérdés

Lehetoleg valaki olyan valaszoljon ki oda jar/jart

Koszonom szepen



2021. dec. 8. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Legelsősorban tehetségesnek kell lenned a választott művészeti irányzatban.
2021. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Es ha peldaul nagyon be szeretnek kerulni az iskolaba, es az osszes szakot megjelolom akkor mit kene csinalnom?
2021. dec. 8. 19:51
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Gyakorlati felvételi van, azt nézik elsősorban. De ha jót akarsz magadnak, ne menj oda, pokol lesz az életed. Üdv, egy végzett kisképzős.
2021. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha ennyire oda szeretnél menni, miért nem olvastad el a honlapjukon azt, amire kíváncsi vagy....????

[link]

2021. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy megkönnyÍtsem a dolgod, a fenti linken rá kell kattintani a PDF doksira, és előjön ez:

[link]


Itt van részletesen leírva a szakmai alkalmassági vizsgától kezdve minden....


Nem akarlak bántani, de ha még a google-t sem ismered, akkor hogyan akarsz felvételizni...????

2021. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
En elolvastam, csak hat gondolom azok az emverek akik oda jarnak/jartak jobban kitudjak fejteni az egeszet
2021. dec. 8. 19:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hali, itt egy jelenlegi képzős!

Itt nem kell hűde jó tanulónak lenni, de azért ártani sem árt, mert a pontok, azok pontok! Azt viszont javaslom, hogy ha eddig nem jártál előkészítő te, akkor gyorsan kezd el, mert az alkalmassági az fontos! Pesten van egy csomó helyen előkészítő magában a suliban is

2021. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Alkalmassági feladatai pedig felvannak töltve a képző honlapjára! A felvételi nehéz? Igazából én kb. Pofátlanul leszarom módon léptem be a terembe és "alkottam" valamit. Nem is tetszett a végeredmény, épp úgy az otthonról hozott rajzaim sem. Utólag nem vagyok rá büszke, de akkor még nem voltak elvárásaim ezzel az egésszel kapcsolatban. Azonban ha te minden áron képzős akarsz lenni, vedd komolyan, tedd oda magad, és gyakorolj! Ha átmentél az alkalmassági, ergó elég pontos van behívnak szóbelizni. Légy szimpatikus, mégha nem is vagy az, és vidd el a legszuperwbb munkádat
2021. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szintén előző, bocs,nem tudok összeszedetten fogalmazni:(

Az alkalmassági egy bizonyos szempontból nehéz, hisz sok összetett feladatból áll, és még gondolkodni is kell hozzá. Azonban ha tényleg szeretsz rajzolni, akkor nem fogod nehéznek érezni

2021. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia

Nagyon bagyon halas vagyok neked hogy ezt igy leirtad nekem <3

Meg csak az lenne a kerdesem hogy te hányas voltal 7.evvegen es 8.feleven?

2022. jan. 1. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!