Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemi tanárok feltöltik...

Az egyetemi tanárok feltöltik valahová a diákok esszéit? Mi akadályozza meg a hallgatókat abban, hogy csak beadják egy valamelyik korábbi félévben megírt esszéjüket?

Figyelt kérdés

2021. dec. 9. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég ritka, hogy egy tantárgyból megírt esszé egy másik tárgyhoz is jó legyen. Nekem 6 év alatt nem volt ilyen.
2021. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A lányomnak minden évben van irodalomórája... Nem is egy.
2021. dec. 9. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Mert gondolom olyan szakon tanul. De most az, amit te irodalom órának nevezel, lehet, hogy egyik félévben "Az antikvitás irodalma" a következőben meg a "A klasszikus modernség költészete" című tárgy (most csak kitaláltam két nevet), ezekre értelemszerűen nem lesz jó ugyanaz a beadandó.
2021. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer írtam egy beadandót két tárgyra. Az egyiknek a tartalom, a másiknak a technika volt a fontos. Nem lett belőle semmi.
2021. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokták feltölteni.

Ha van akkora átfedés a két tárgy között, hogy mindkettőből megfeleljen ugyanaz az esszé, semmi akadálya nincs. Csak valószínűleg kötelező tárgyakból ez nem fog előfordulni.

Nekem szabadon választott tárgyakból volt egyes egyedül egyszer ilyen, de ott szinte ugyanaz is volt a tárgy, csak más tárgykódon, a régi kódosat meg nem állították be negatív előkövetelményként, én meg ezt észrevettem és zsebretettem a 2 ingyenkreditet.

Az meg, hogy minden évben van irodalomórája...

Nekem meg az első 4 félévben mindig volt matek- és mechanikaórám. Csak éppen soha nem volt ugyanaz a téma :D

2021. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Mi akadályozza meg a hallgatókat abban, hogy csak beadják egy valamelyik korábbi félévben megírt esszéjüket?" - Semmi, elég gyakran csinálják és általában rá sem jönnek a tanárok. Attól függ, milyen szakon tanul, én pár éve bölcsészetet tanultam és nagyon sok hasonló óra volt (gondolom, hogy legyen munkája a sok phd-snek is). De még gyakoribb, hogy mással íratják a diákok az esszéket.
2021. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!