Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges lenne csak a...

Lehetséges lenne csak a függvénytáblázattal előzetes tanulás nélkül 90%-osra érettségizni matekból?

Figyelt kérdés
Mondjuk azt, hogy a személynek kb. 9. osztályig van kb. biztos tudása matekból.

2021. dec. 10. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet jóra írni az érettségit pusztán általános iskolás tudással is, persze kinek mi számít jónak. Olyan 50-60%-ra biztosan megírható, tehát akár a 4-es is elérhető, ha az embernek van magabiztos tudása. Viszont pusztán a képleteket kiolvasva a függvénytáblázatból szinte lehetetlen jobbra megírni; az egy dolog, hogy minden szükséges képlet benne van a függvénytáblázatban, de honnan tudod, hogy mikor melyiket kell használnod? És akkor még a hogyanról nem esett szó.
2021. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom magadról beszelsz e vagy masrol, de irj vagy irjon meg az illeto egy emelt matek érettségit ezzel a tudással csak a fuggvenytablazattal es nezze meg az eredményét. Megir vagy 3 db-ot egy atlagot le tud vonni belőle, kb milyen szintre lehet megirni.

Ha megvan hany pont, ird meg kerlek, kivancsi lennek ra. :)

2021. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én gyakorlással, magabiztos tudással és függvénytáblázattal 98%-ot írtam közepen. Nem, szerintem ebből egy kettes-hármas hozható, amit mondasz. Sok mázlival négyes alja
2021. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!