Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor lesz az ELTE-BTK-n...

Mikor lesz az ELTE-BTK-n nyílt nap? Vagy volt már esetleg?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen légyszives mert nem találtam sehol.
2008. dec. 14. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eltén általában később van nyilt nap mint a többi iskolában, mivel a legtöbb egyetemen november környékén van. Éppen ezért lehet, hogy még ki se irták, hogy mikor lesz. Én is az ELTÉre készülök, csak én TÁTK-ra, ott például januárban lesz csak nyilt nap.
2008. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
olyan pletykak keringenek, hogy a BTK iden nem tart nyilt napot.
2008. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ettől tartok én is mert néztem a felvi.hut és kivan írva egy pár ELTE karnak a nyíltnapja de a BTKnak nyomát se látom.
2008. dec. 14. 14:24
 4/6 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy sehol nem hirdetik, de az ELTE BTK nyílt nap, egyik ismerősöm szerint, január 17., szombat. Bővebbet nem tudok...
2008. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosítok:


"Az ELTE Bölcsészettudományi Kara, amelyet idén is több független felmérés az ország elsőszámú felsőoktatási intézményeként jelölt meg, 2009. szeptemberétől 58 BA szakot, 60 MA szakot és a 68 PHD (doktori) programot indít. A Kar a Hallgatói Önkormányzattal együttműködve 2009. január 17-én (szombaton) 10 órai kezdettel Nyílt Napot tart, amelynek elsődleges célja a BA és MA szakokra jelentkezők informálása


A Nyílt Nap központi programjai 10 órakor kezdődnek, ezt követően az egyes intézetek által gondozott szakokról tájékozódhatnak az érdeklődők.


A Nyílt Nap során a Kar szeptemberben induló BA és MA szakjai és szakirányai egyaránt bemutatásra kerülnek, mindezek mellett az érdeklődők megismerkedhetnek azok felvételi követelményeivel és felvételi rendszerével is, így például a 100 pontos mesterszakos felvételi rendszerrel.


Minden érdeklődőt szeretettel várunk!"


[link]

2009. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a pontosítást:)
2009. jan. 3. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!