Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az angol nyelv oktatás...

Milyen az angol nyelv oktatás a Debreceni Balásházy János Szakközépiskolában?

Figyelt kérdés

A Balásházyba szeretnék jelentkezni és nagyon fontos lenne tudnom hogy milyenek az angoltanárok, vannak-e nagyon jók vagy rosszak, van e esély hamar nyelvizsgazni? Meg úgy összességében az angol nyelv oktatása milyen? Nagyon szeretem és jó vagyok angolból és nagyon t fontos szempont nekem ez!!

Köszönöm



2021. dec. 17. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam rosszat róla. Igaz, hogy Győrben lakom.
2021. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, ne haragudj, de akkor miért nem valami angol tagozatos gimibe mész?

Rosszat én se hallottam róla, de jót se. Nagyon szimpatikus a suli maga, és voltak osztálytársaim akik oda mentek továbbtanulni, bár velük nem nagyon beszélek, de rosszat nem hallottam tőlük még. Minden iskolában vannak jó és rossz tanárok, te lehet ki fogsz egy jót, ha oda vesznek fel😁😊

2021. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen fontos az angol akkor kettannyelvűre menj, amúgy pallag kint van a 3,14csában, szval lehet buszozgatni! Nézz belvárosi sulit csoki, tág, dienes, Betlehem, Fazekas Kossuth , ilyesmi
2021. dec. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért pont a Balázsházy? Annak a főprofilja a mezőgazdaság. Ha az angol érdekel akkor Csokonay TÁG (én is oda jártam) Kossuth, esetleg Fazekas
2021. dec. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát mert a többi tárgyból nem olyan jók a jegyeim és nagyon érdekel a mezőgazdaság. Szóval ez a két dolog érdekel igazán
2021. dec. 20. 23:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Valaki? Akinek van tapasztalat
2022. jan. 16. 22:35
 7/9 anonim válasza:
Csaoo én Balásházys vagyok és hat ahhoz hogy nyelvizsgad legyen nagyon jo nyelverzeked kell hogy legyen magadtol mert oke vannak jo angol tanarok de egy nyelvizsgahoz keves. Kell melle egy magántanár ha azt akarod hogy elsőre meglegyen
2022. febr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszi utolso.

Az már akkor megnyugtato ha vannak jok ennek orulok.

Hátha jot is kapnek :D

Igazabol más suliban is ahogy hallottam kell melle másik tanar

2022. febr. 14. 21:10
 9/9 anonim válasza:
Nincs mit. Persze attól is függ hogy milyen alapokat hozol mert az en osztályomba 3 csoportra vagyunk szedve kezdők, haladok és nyelvizsgasok szinten szóval azon is múlik hova kerülsz
2022. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!