Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Debreceni egyetem?

Milyen a Debreceni egyetem?

Figyelt kérdés
A város milyen? Élhető? Milyen a biciklis közlekedés? Vanak szórakozási és sportolási lehetőségek? Esetleg vegán éttermek?

2021. dec. 22. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ember... A 2. legnagyobb magyar városról beszélsz, nem egy tanyáról... Nyilván full élhetetlen, nem?
2021. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem Debrecen még élhetőbb mint Pest.


Nincs az a nagyon durva betondzsungel, de ettől függetlenül minden szórakozási lehetőség megvan ami Pesten is. (hát nyilván bulihajózást leszámítva, mivel ott nincs folyó)

2021. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szép,nem olyan mint az Pest.

Élhető,vagyis attól függően milyen Szakmád vagy diplomád van..

Bicikli közlekedés?Nem tudom mire akarsz kilyukadni,de ugyanúgy bicóhatsz mint Pesten,és jobban mert megvan csinálva az út,és mivel hajdúság

2021. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Debrecen nagyon jó hely: tiszta, jó a közbiztonság, jó az infrastruktúra.

Drága, de nem annyira mint Pest.

Az egyetem az egyik leggazdagabb magyar egyetem - és ez látszik is rajta.

Van közösségi bicikliparkja is.

Mindenfajta étterem van.

2021. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Debreceni vagyok és a Debreceni Egyetemen csinálom most már a második diplomám. Szerintem a város teljesen élhető, tömegközeledéssel is normálisan el lehet jutni a-ból b-be, a távolságok hiába nagyváros, nem olyan nagyok és nehezen teljesíthetők, mint Budapesten. Nem akarok “hazabeszélni”, bár nem fűződik hozzá érdekem, de amúgy pesti ismerősök is többen mondták, hogy nagyon szeretik Debrecent. Programok is vannak bőven, szerintem csak akarat kérdése, hogy találj neked tetszőt. Egyetem: én ugyanarra a karra járok most is, mint előzőleg, de tesóm teljesen másik karra jár. Nyilván itt is mint mindenhol vannak rosszabb, szigorúbb, jófejebb oktatók, de összességében nem éreztem/érzem azt, hogy teljesíthetetlen lenne egy-egy szak az oktatók személye miatt. A felkészítés is normális véleményem szerint az esetek döntő többségében (nyilván itt is van kivétel, mint mindenhol), és nagyrészt nekem eddig a vizsgáztatásra sem volt panaszom.
2021. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. dec. 22. 23:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemistáknak tökéletes
2022. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Az egyetem nagy, nagyon sokszínű és nagyon gazdag.

A város picivel jobb mint a magyar átlag.

2022. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!