Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a Debreceni Egyetem...

Vélemények a Debreceni Egyetem Közösségszervezés alapszakáról ? Milyen a szak, miket tanultok ? hasonlók. Elsősorban olyanok válaszát várom akik oda járnak ,jártak.

Figyelt kérdés
2021. dec. 17. 09:55
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!

Én ebben az évben kezdtem el ezt a szakot. Nagyon érdekes.

Vannak alapozó tágyaink, mint pl.: Kultúraközvetítés alapjai, vagy Pszichológia, Lokális társadalom ismeret.

Két szakirány közül lehet választani majd elsőév végén az egyik a humánfejlesztő (aki inkább ugye cégeknék tud elhelyezkedni vagy pedig a felnőttoktatásban) a másik pedig a kulturális közösségszervező szakirány (ez pedig a rendezvényszervezés világa inkább).

A tanárok nagyon rendesek és segítőkészek.

Vannak programok amiket csak a közösségszervezeő szakos hallgatóknak szólnak pl.: halloween, vagy andventi várakozás, szakest, és van egy tábor is de arról még én sem tudok sokt.

Szeintem ez a képzés rendesen felkészít arra amivel majd a munkaerőpiacon foglalkozni kell.

A tárgyak pedig nem nehezek, pl.: Kutatásmódszretan az bevezet a kutatás világába vagy Andragógia az pedig a felnőttképzéssel kapcsolatos tárgy.

2021. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!