Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eltén mennyivel léphetem túl...

Eltén mennyivel léphetem túl az előírt krediteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eltére járok osztatlan tanárira és már kimerítettem a választható tárgyakra szánt keretet, viszont szívesen vennék fel tárgyakat még amik érdekelnek. Úgy tudom, az eltén 10%-kal túlléphetem az előírt kreditet, de nem vagyok abban biztos hogy ebbe beletartozik-e az is, ha választhatókat veszek fel. Megtehetem anélkül,hogy fizetnem kwllene?



2021. dec. 22. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
10%-kal lépheted túl, igen. Osztatlan tanárin ez 36 kredit akkor. Beletartozik *minden* valaha felvett kredited. Vigyázz, mert ez azt jelenti, hogy beleszámítanak pl. elhagyott tanegységek amiket végül nem teljesítettél, ill. ha elsőre nem teljesítettél egy tárgyat és többször kellett felvenned, az is beleszámít pont annyiszor ahányszor felvetted... Szóval ennek tudatában gazdálkodj vele.
2021. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. dec. 29. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!