Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tapasztalatok érdekelnek: Hol...

Tapasztalatok érdekelnek: Hol jó a Kommunikáció és médiatudomány mesterképzés?

Figyelt kérdés

Az nem, hogy "büfészak". :)


Szóval, hogyha jársz/jártál kommunikáció mesterképzésre, vagy közvetlen ismerősöd ezen a szakon tanult, akkor mik a tapasztalataitok?


Köszi :)



2021. dec. 22. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én BME-n vagyok kommédia alapszakon, nem rossz az alapképzés sem, azok alapján, amit ismerősök mondanak, a mester is hasonló, bár abba nem látok bele annyira. Sok pénzt tolnak a GTK-ba, a kötelezőn túl is sok a lehetőség.
2021. dec. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

"Az nem, hogy "büfészak". :)"


Hát miért mit vársz? semmitérő büfészak. Mondja ezt egy olyan aki elvégezte. Bár ne tettem volna.

2021. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2

És ki kíváncsi rá? Azzal segítesz, ha leírod neki? Nem hiszem. Ha a kérdező oda akar menni, akkor majd oda megy, bízom benne, hogy felnőtt emberként tudja, mit csinál. Az sem kizárt, hogy nincs más végzettsége, amivel bőven megél és csak szimplán érdekli.

Én is elvégeztem, mellé még egy műszaki alapszakot és mestert is. Kellett nappalis jogviszony, az a szak olcsó volt, aztán végül maradtam, mert miért ne, kevesebb nem lettem tőle.

2021. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van*
2021. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1: köszi a hozzászólást! Mennyire nehezen teljesíthetőek a tantárgyak? :)


2: sajnálom, hogy így érzel. Én is ezen a szakon végeztem, és eddig szuper munkahelyeim voltak. Remélem, hogy hamarosan te is megtalálod a helyed. Sok sikert kívánok a továbbiakban. :)

2021. dec. 23. 13:26
 6/7 A kérdező kommentje:
3: köszönöm a támogató hozzáállásod, és hogy megosztottad a tapasztalataidat. :) Nem semmi, hogy ennyi mindent elvégeztél! Gratu! :)
2021. dec. 23. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
A tárgyak annyira nem para, mondjuk nehéz megítélni úgy, hogy sokáig távoktatás volt. Viszonylag sok a házi meg a projekt jellegű feladat egyébként, ez nem tudom, mennyire pozitívum vagy mennyire igaz mesteren.
2021. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!